Opsioni IQ është një scam? Rishikimi i plotë

Option IQ Option Binary broker besuar Rishikimi

 

IQOption.com është një options binar broker firmë që është -Rregulluar EU nga CySEC viti 30/07/2014 sipas licencës asnjë. 247/14. Me përjashtim të rregullohet, këtu janë disa nga përfitimet që ju do të merrni në qoftë se ju të regjistroheni me opsionin IQ:

Llogaria e hapur me IQOption Tani

 • Ato ofrojnë një kërkesë shumë të ulëta të depozitave ($10).
 • madhësia minimale tregtar është $1.
 • pagesat: deri në 91%.
 • Një FALAS llogari UNLIMITED DEMO është në dispozicion. Ju mund të regjistroheni dhe të tregtisë pa bërë një depozitë.
 • arsim falas dhe seksioni strategjia.
 • Ata të presë turnet emocionuese tregtare. Një prej tregtarëve shokët e mi kishte vështirësi financiare. Pas disa ditësh të mos dëgjuar nga ai, ky është mesazhi që ai më ka dërguar: "Problemi im është zgjidhur me ndihmën e opsioneve binare. I fituar në turneun në opsion binar dhe mori 1896$ duke arritur vendin e tretë duke përdorur strategjinë Breakout dhe strategjinë rrip freri .. "
 • Me shume se 10 strategjitë që do të mësojmë se si të bëhet një tregtar profesional.
 • tipar buyback mund të përdoret për të anulluar një tregti dhe për të marrë një kompensim.
 • Ju mund të depozituar dhe tërhequr duke përdorur kartat e kreditit dhe debiti, transferta tela, Neteller, CashU, Skrill, WebMoney, Poli dhe Qiwi.
 • expiries dispozicion: 60 sec, 15 më, 30 më, 1 orë, dhe shumë më tepër!adoptim
 • Apps celular për iPhone, iPad dhe Android
IQ Option Trading Platform
Platforma IQ opsionit

Rregullorja IQ opsion dhe Reputacion

Për të bërë një histori të gjatë të shkurtër: ky operator ka çdo gjë shkon për të. Për vite, ata kanë dominuar skenën binar opsion, Falë paketës afër-përsosur artistik ata vënë së bashku. Nuk ishte vetëm një e metë shumë tregtarë të përdoret për të vënë në dukje: vendi nuk ka punuar me auto-tregtarëve ose çfarëdo robots tregtare të palës së tretë. Sikur të mos ishte për këtë çështje ","IQoption mund të ketë gllabëronin pjesën e luanit të tregut global opsion binar.

Kjo "çështje" e tyre është shumë më e ndërlikuar edhe pse. Ajo nuk mund të ishte zgjidhur me hapjen e përbërë nga platforma në tregtimin e auto. Të gjithë të përfshirë me opsionet binare e di se shumica e tregtarëve auto janë mashtrimet. Ata janë të lidhur me agjentët e ndryshme të një busull morale të dyshimtë, shumica e të cilëve nuk janë të licencuara për të filluar me. Një kompani e shtat IQoption kurrë nuk do të përfshihet në aktivitete të tilla me hije.

Testimonials nga tregtarët e vërtetë

Please let me know nëse keni ndonjë përvojë me opsionin IQ dhe unë do të përfshijë rekomandim tuaj në këtë shqyrtim.

"Gjithashtu nëse keni ndonjë informacion në lidhje iqoption si opsionet binare ndërmjetësi. Unë jam testimin e tij dhe ka me të vërtetë një Plattform shumë të mirë tregtare, me të vërtetë, një më të mirë që kam parë, me shumë një sipërfaqe të madhe, mund të shfaqin Tradings në formë ose të ticks apo të qirinj deri në një minutë, disa tregues mund të përdoret edhe, Linjat Trendi i Plattform tregtare mund të përdoret në llogari demo edhe pa pasur nevojë të depozitimit të parë ndonjë para dhe një llogari të vërtetë edhe mund të hapet duke filluar me 10 euro dhe tregton mund të zgjidhen individuallöy duke filluar me 1 euro. Ata ulen në Londër dhe ata thonë se ata janë të rregulluara. ofrojnë të dyja 60 tregton dytë dhe opsione binare. "

"Unë kam marrë një telefonatë nga IQ alternativë nga një zotëri i cili është duke siguruar mua me ndihmën në çështje. Unë jam në lulëzim të vërtetë larg nga ky shërbim të konsumatorëve. Unë kam marrë depozitave e mia nga IQ alternativë në kartën time dhe transferimin Bankwire aktualisht duke u përpunuar. E vërteta është se unë duhet të ketë qenë pak më të durueshëm me ta si ata duket të jetë bërë pikërisht siç kishte premtuar dhe për këtë unë jam mirënjohës. "

 

IQ Rishikimi Option Përfundim

Nëse jeni serioz në lidhje me binar mundësitë tregtare, marrë veten një llogari me opsionin IQ në qoftë se ju nuk e keni një të tillë. Në fillim ju mund të regjistroheni për llogari falas demo.

Ne rekomandojmë bashkuar Facebook sinjalet grupin tonë. Platforma Opsioni IQ është plotësisht në përputhje me sinjalet tona. ofruesit tona sinjal kanë dokumentuar normat e suksesit të deri në 90%. Ndërsa tregtare me një demo, të ndjehen të lirë për të eksperimentuar dhe të mësojnë, por kur duke përdorur një llogari të vërtetë të parave, ju duhet të bëni të sigurtë që ju jeni duke bërë atë të drejtë, kështu që mos ngurroni të na kontaktoni në qoftë se keni nevojë për ndihmë. Ju mund të lënë një koment më poshtë këtë shqyrtim.

Emri Broker Opsioni IQ
nisur në themeluar në 2013
Website URL iqoption.com
platformë tregtare / app të pronarit
demografike tregtar Të gjitha vendet, me përjashtim të SHBA, Kanadë, Australi, Belgjikë, Japoni, Rusi, Turqi, Izrael, Siria, Sudan dhe Iran. Përdoruesit nga Malta nuk mund të përdorë aplikimin e tyre mobil iOS. Aplikacioni Android është i padisponueshëm në Maltë, Myanmar, Lihtenshtajni dhe Kuba.
24/7 mbështetje anglisht, rusisht, turk, gjermanisht, Spanjisht, portugalisht, kinez, suedez, korean, frëngjisht, italian, arab, indonezian
rregullim CySEC
depozitë minimale $10
Trade minimale $1
Trade maksimale $5,000
Metodat e depozitave / tërheqjes Kartë Krediti, Wire Transfer, Skrill, Qiwi, WebMoney, CashU, ideal, FasaPay, Neteller, shufër metalike
tërheqje deri në 3 dite pune
asetet 100+ palë të monedhës, rezervat, indekset dhe mallrave
demonstrim FALAS
Mobile App iOS / Android

 


FAQ Option IQ

Got ndonjë pyetje në lidhje Option IQ? Ju jeni të mirëpritur të kontaktoni me mua.

Çfarë dokumentash duhet për të dërguar për të verifikuar llogarinë time?

Ju do të duhet të dërgojë kopje të skanuar të një qeveri të lëshuar ID, një projekt-ligj të shërbimeve dhe një kopje e kartës së nënshkruar tuaj të kreditit në qoftë se është metoda e tërheqjes ju jeni duke përdorur (fshehur numrin e kreditit, qartë).

Llogaria e hapur me IQOption Tani

Get Llogaria Demo

Bëhu i pari për të komentuar

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*