PrimeCFDs Options Binary, Forex, CFD SHQYRTIMI

PrimeCFDs – Options Binary, Forex, CFD

 

primecfd_platform

Intro

Ne i mirëpresim PrimeCFDs në rritje të familjes të kompanive të rregulluara dhe të sigurta të investimeve online që kanë qenë kohët e fundit popullimit fushë. Ajo që dallon këto kompani nga homologët e tyre veteran është ardhja e tyre në pikën në kohë kur e gjithë industria është duke kaluar nëpër një turbullira në sajë të mbikëqyrjes rregullator në rritje duke u hedhur poshtë nga autoritetet kombëtare, dhe i cili pritet të transformuar industrinë nga të qenit një formë e zbavitjes në një mënyrë legjitime për kontrollin e dikujt financave pa përdorur për trillet dhe vagrancies ekspozuar nga bankare dhe të investimeve të industrisë 'tradicionale' - në mënyrë flagrante që prej rënies financiare të 2008. Këto kompani të reja janë ndërtuar nga toka deri për të furnizuar një nevojë në rritje dhe një shqetësim legjitim të investitorëve në mbarë botën - domethënë: si për të siguruar kursimet e tyre dhe për të siguruar një kthim në investimet e tyre në një mjedis të zero-interes, në të cilin nëpunësit bankare dhe të ashtuquajturit këshilltarët e investimeve janë gjetur edhe një shumë shpesh të investuar kundër interesave më të mira klientëve të tyre '. Shkruani PrimeCFDs, ku thjeshtësia e opsioneve fikse Kthim ka qenë aplikuar në fushën më të kontrollueshëm e CFD dhe Forex tregtare - duke e bërë këto shumë më të arritshëm nga rishtar.

1st Impression

fits Përshtypja jonë e PrimeCFDs ishte përmes web faqen e tyre - jo frills dhe nuk premton qesharake që tregojnë një operacion scam në marrje. Edhe shpërblimet nuk janë më subjekt i 30 dhe 40 herë Kërkesat riinvestimit, por - në vend - kthyeshme përmes një shumë më të qartë për të monitoruar sistemin e pikave tregtarit, llogaritet përsëri çdo herë tregtari mbyllet një pozicion. Krijuesit e internetit janë duke ofruar një portë për të investuar pavarur - jo më shumë, jo më pak. Dhe kushdo që kërkojnë trillime dhe lojra duhet të rri të qartë të qartë.

Platforma Trading

Platforma user-friendly, mundësuar nga Tradersoft, mundëson një të lëvizë lehtë në mes të kthimit të caktuar, Forex dhe CFD Trading në një klik të një skedë. Çdo gjë është hedhur para jush - asgjë e fshehur: fletë llogarinë tuaj, aktivet, Listat dhe madje edhe një ndjenjat e investitorëve të thjeshtë matës. 134 Pasuritë janë në dispozicion - 31 palë të monedhës dhe 103 pjesë, mallrave dhe indeksi CFDs. Tregtarët janë paralajmëruar në mënyrë të përsëritur për të mos investuar pa e parë duke bërë detyrat e shtëpisë - hulumtimin bazat dhe shqyrtimin teknike - përpara se të hapet një pozicion të vetëm; dhe me 2 të 3 tabs dedikuar për tregtimin diferencë (megjithëse me nivele jashtëzakonisht të matur levave - si aktualisht të kërkuara nga rregullatorët), kujtuar atyre që vazhdimisht të mbajnë sytë e tyre në linjë fund. Tregtarët më të avancuara janë të mirëpritur të përfitojnë nga treguesit, Ekspertët dhe mjetet vizatimin në dispozicion në free-to-download MT4. ndryshe, Të gjitha mënyrat e kufi dhe në pritje të urdhrave të hapen lehtë me diferencë përditësuar menjëherë për çdo ndryshim të bërë.

shërbimi ndaj klientit

Me rregullatorët në fund goditjen ndaj salespeople pushy përfaqësojnë veten e tyre si "agjentët", PrimeCFDs ka mobilizuar një ekip të ri të tregtarëve me përvojë për të trajtuar të gjithë mbështetjen e klientëve. Këtu - më në fund - janë njerëz që ju mund të telefononi deri për të pyetur rreth asaj se si të veprojë platformën, nga një anë, të cilët janë të përkryer kompetent në diskutimin ngjarjet e ardhshme ekonomike dhe sa më të mirë për të rregulluar MACD tuaj, me durim kokëforta dhe vetë-siguri që vjen nga zotërim absolut të tregut.

përfundim

Edhe pse kjo mund të jetë shumë herët për të gjykuar punën e një kompanie krejtësisht të re, ajo është mjaft e qartë se agjentët si PrimeCFDs janë këtu për të qëndruar. Ata janë revolutionizing industri për të nuk ka masë më të vogël se industria po ndryshon kompanitë në terren; dhe në qoftë se ai po hyn në tregun global për herë të parë, çfarë vend më të mirë për të filluar se sa me një kompani që është jashtëzakonisht e përshtatshme për potencialin e re dhe interesante e këtij sektori.

prime_cfds

Përparësitë

 1. Një shumëllojshmëri të gjerë të aseteve
 2. përhapet shkëlqyer
 3. ekzekutimi Instant
 4. Stafi shumë-gjuhësor

disavantazhet

 1. Platforma pak shumë themelore
 2. Një kompani e re
 3. Nuk tregtarët amerikanë

Tel: +359-52919520

Kliko këtu për t'u regjistruar me PrimeCFDS

7 Comments

 1. Ju e dini se ata ishin WMoptons para se ata ishin PrimeCFDs. Unë fillova me WMoptons vitin e kaluar (2016) dhe ka humbur një shumë të holla nga këshilla shumë të keqe. Kam arritur të fitojë përsëri shumica e parave të mia veten pas vënë në më shumë para për të bërë këtë, por kur ai erdhi për të tërhequr paratë e mia, sepse unë kam pasur mjaft, kjo ishte një histori tjetër. Kjo ka ndodhur të gjitha në fillim të prillit 2017, I aplikuar për tërheqjen e mia, të gjitha paratë e mia, por nuk ka dëgjuar nga askush për më shumë se dy javë, edhe pas shumë shumë email dhe biseda të gjalla nga i cili kam marrë premtime unë do të kontaktohen. Unë përfundimisht marrë një email nga mbështetjen e tyre duke thënë se të gjitha tërheqjet ishin posponed deri në 1 maj. Çfarë ndodh në 1 të çdo muaji, ata e marrin nga pagesa e tyre të shërbimit të cilat pastaj të reduktuar sasinë e parave që kisha në llogarinë time e cila ishte më pas më pak se shuma e tërheqjes I pyetur për të dhe si tërheqje e tillë u anulua. shumë frustating. Lajm i mirë është që kam bërë përfundojnë duke paratë e mia jashtë për një tjetër dy javë më vonë duke qenë një total prej 6 javë shumë frustruese. Website i tyre thotë se ajo merr 3 ditë për të procesit dhe një tjetër 5 derisa ta shohin atë në llogarinë tuaj. Jo e vërtetë. Unë do të qëndrojnë larg nga këta njerëz, nëse unë ju.

 2. po, ata ishin dikur WMOptions. Menaxherët janë të fuqishëm dhe të pushy! Të mbajtur shtyn mua për të depozituar më shumë para me premtime për të bërë një shumë deri në fund të javës së ardhshme. Ata nuk ishin të vërteta. Çdo herë thirrjet menaxher, ai do të thotë se ai ka një tregti të madhe dhe ai do të shtyjë për të depozituar paratë. Por unë tashmë kanë fonde brenda dhe mund të tregtisë me atë sasi. Por jo, ai nuk do të japë tregtinë nëse unë depozitojë. I kam frikësuar dhe u përpoq për të tërhequr. Kjo është kur makthi im filloi. Ju duhet miratimin e menaxherit tuaj. Dhe unë u tha se unë duhet të bast off bonus që i kishin dhënë mua. Unë kurrë nuk kërkoi të. Ata lidhur më këtë marrëveshje bonus, por ata nuk japin hollësi të qarta në lidhje me të – si vëllim Sa tregtimit kam nevojë për të bërë ose sasia e pikave I nevojë. Ata i shmangen duke i dhënë një përgjigje çdo herë unë kërkoj. Një marrëveshje e tillë nuk është e vlefshme. Nuk ka një në kompani që mund të ndihmojnë. Kush është në krye të kompanisë? Kompania është e regjistruar në Vanuatu, por zyra është në Mbretërinë e Bashkuar. A mund të bëjnë ankesa me autoritetet atje?
  këshillojë im : QENDRO LARG!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*