StockPair Broker rregulluara

Stockpajror – Options Binary Rregulluar & Broker besuar

Prezantimi

Stockpair si një ndërmjetësi binar është një nga më të veçantë atje. Ata kanë një platformë që është jashtëzakonisht user-friendly, shumë i saktë dhe transparent. Ata gjithashtu kanë mundësinë e tregtare palë. Ky opsion lejon një tregtar të tregtisë një mall kundër tjetrit ku ju parashikojnë se cili do të kryejnë më mirë. Ka dy lloje të opsioneve palë në dispozicion të cilat janë palë dhe palë lundrues fikse. Stockpair është pionierët e këtij lloji të tregtimit dhe vazhdon për të dalë me ide të reja për të përmirësuar përvojën e tyre klientët tregtare.

 

Si të regjistrohem

Përdorimi i internetit është shumë e lehtë për të regjistruar vetëm duke i kërkuar për e-mail tuaj dhe emrin. Është e rëndësishme të theksohet se për shkak të rregullave të BE-së dhe Cysec që njerëzit bazuar në Shtetet e Bashkuara nuk janë të lejuar të regjistrohen.

Pasi të keni regjistruar dhe do të donte për të filluar tregtare atëherë depozita fillestare me Stockpair është $250,00 por si ju të ndërtuar deri në një tregtar me përvojë ka 4 mbajtësit e ndryshme të llogarive në varësi të shumës ju depozitoni.

 

StockPair Plaform

Llojet llogari

Si një tregtar, ju keni mundësi për t'u bashkuar me ndonjë nga katër llogarive në ofertë dhe në qoftë se shuma e fillimit të një depozitë minimale për një llogari argjendi prej $1000 është një rrezik pak shumë i lartë për të filluar me pastaj llogari jo-premium të $250,00 ndoshta do të jetë më e përshtatshme.

Llogaritë janë të bazuara në shumën e depozitës minimale me llogarinë argjendi qenit $1000,00 dhe llogaria VIP qenit $50000,00. Me çdo llogari, përfitimet janë të ndryshme dhe me Stockpair që ofrojnë një opsion mbrapa të holla përqindjet ndryshojnë gjithashtu.

 

Avantazhet e përparuar në llogaritë më të larta janë se, si pjesë e përfitimeve ka edhe një ekspert profesionale tregtare për të ju ndihmuar.

 

Platforma Trading

Platformë tregtare është web bazuar dhe në proces të patentuar për Stock Pair. Kjo është një ndërfaqe të këndshme e thjeshtë që është i saktë dhe transparent.

Është Web-bazuar për këtë arsye nuk ka nevojë për të shkarkuar ndonjë softuer dhe është në dispozicion në të gjitha pajisjet që kanë qasje në internet. Platforma ju lejon të tregtisë nga aq pak sa 20 në një kohë për të sa më shumë që 6000 ne nje kohe.

Përveç platformë tregtare që Stockpair ofertë kanë shtuar edhe dy tipare unike, teknike Listat analiza dhe treguesit tregtare. Të dyja këto karakteristika bëjnë atë një shumë më e lehtë për tregtarët me analizat Listat që ata mund të shohin se çfarë tregjet janë duke bërë, pa pasur nevojë të përdorë Listat e palës së tretë dhe treguesit tregtare japin tregtari një ide se cila mënyrë tregjet janë duke shkuar lart ose poshtë.

 

Options Trading

Shtuar në opsionet binare dhe palë ata gjithashtu ofrojnë mundësinë e tregtimit Kiko. Ky lloj i tregtimit nuk mbështetet në kohë të skadimit, por tregtari duhet të parashikojnë nëse çmimet do të godasin kufirin e sipërm apo të ulët parë. Nëse parashikimi është i drejtë atëherë paratë e tij do të dalin në pension.

Opsionet Pair shpesh janë të preferuar nga tregtarët, sepse ata gjejnë atyre një shumë më të parashikueshme.

mbështetje

Mbështetja është e shkëlqyer me mbështetjen në dispozicion në gjuhë të ndryshme. Faqja e internetit është gjithashtu në dispozicion në 11 gjuhë të ndryshme. Personeli ndihmës mund të kontaktohet nga jetojnë chat, email dhe telefon. Atje jane 7 numra të ndryshëm telefonit që mund të përdoren për mbështetje.

Para se të filloni tregtare seriozisht Site gjithashtu ka një llogari demo të cilat ju mund të përdorni për të praktikuar dhe të sigurohemi që ju të merrni një ide të mirë se si platformën punimet Stockpair dhe për të kuptuar Listat dhe të parashikojnë se si tregjet reagojnë.

 

siguri

Stockpair merr sigurinë e klientëve të tyre seriozisht dhe të ketë certifikatat SSL më të larta për faqet e tyre dhe financiarisht të gjitha llogaritë e klientit janë ndarë nga llogaritë operative kompanisë dhe është përdorur vetëm për pranimin e pagesave apo të llogarive të klientëve.

 

Depozitat dhe tërheqjet

Stockpair pranon të gjitha kartat e mëdha si vizë, Master dhe ju gjithashtu mund të përdorni Skrill, sofort dhe e-wallet bankare si Neteller. Tërheqjet janë bërë brenda 48 orë dhe kjo mund të jetë më i shpejtë në varësi se cili lloj i llogarisë që ju keni.

 

Nëse jeni duke depozitimin dhe tërheqjen duke përdorur një kartë krediti, atëherë ju do të duhet të dërgojë kopje të kartës tuaj të kreditit për Stock Pair kur ju filloni tregtare në përputhje me rregulloret. Ata do të dërgojë një kontroll Skrill të paguajë në llogarinë e kartës së kreditit.

 

Në varësi të kontratës që ju keni me Stockpair pagim mesatare për lart / poshtë binar është 80% dhe me opsione palë, pagim mund të shkojnë aq lart sa 350%

 

rregulluar

Stockpair është e rregulluar edhe nga rregulloret e BE-së dhe Cysec dhe kur ju vendosni për të hapur një llogari ju do të duhet të paraqesë të gjithë dokumentacionin e nevojshëm të tilla si provë tuaj të banimit e cila është në përgjithësi një projekt-ligj të shërbimeve, një kopje e dokumentit të identitetit dhe dëshmi e pagesës.

 

Përparësitë

  • produkte të reja dhe shpesh çojnë në fushën e vjen deri ide të reja
  • Kanë një sistem shumë të mirë mbështetës
  • broker reputacion me bazat mbi 100 vende dhe i njohur të ketë një marrëdhënie të mirë klient.
  • Platforma User-friendly
  • Kanë mjete të avancuara tregtare për të ndihmuar klientët
  • rregulluar mirë

 

disavantazhet stockpair

  • Për llogaritë premium, depozitat e larta janë të nevojshme
  • Trading lartë minimale është e nevojshme në baza mujore për t'u kualifikuar për stimujt mbrapa të holla
  • Kontratat tregtare janë të kufizuara.

 

përfundim

Stockpair gjatë viteve kanë treguar se ata janë të respektuar dhe një nga ndërmjetësit që janë vazhdimisht duke gjetur mënyra unike për të ndihmuar klientët dhe që ka mundësi të tjera për të tregtare si opsione palë. Me sistemin mbështetës dhe platformën përdorues-miqësor që ata ofrojnë është një nga firmat më të mirë ndërmjetësi që të ketë një llogari me.

 

Stockpair specializuar në opsione palë dhe kohët e fundit ka përfshirë Kiko tregtare dhe kjo është arsyeja pse ka me qindra e tregtarëve në mbarë botën të cilët dëshirojnë të përdorin platformën Stockpair të tregtisë. Duke qenë Stockpair respektuar dhe inovative është një alternativë e mirë për tregtari aspirojnë.

 

Kliko këtu për të vizituar në StockPair Website

Bëhu i pari për të komentuar

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*