United Capital FX – Options Binary dhe ndërmjetësi Forex Trusted

UnitedCapitalFx Binary and Forex Trusted Broekr

UnitedCapitalFx Binary dhe Forex besuar Broekr

Me të gjitha firmat që janë ofruar tregtare online në ditët e sotme, është shumë e vështirë për të ndarë mollë të mira nga ato të këqija, dhe në qoftë se është e vështirë, është edhe më e vështirë për të gjetur platforma ekskluzive atje. Sot ju do të merrni të dini UnitedCapitalFx.com, një firmë që ka qenë në industrinë e për një kohë të gjatë tani, vetëm duke ofruar shërbimet e saj profesionale në një grup shumë të reduktuar dhe ekskluziv të investitorëve eksperimentuar dhe duke siguruar sasi të shquar të fitimeve të tyre.

Ekipi Mbikqyrja ishte në gjendje për të shqyrtuar çdo cep e vetme e faqen e tyre para se ata të hapin dyert e tyre për investitorët e rinj dhe t'ju sjellë një raport të saktë të gjithë ju duhet të dini në lidhje me këtë firmë interesante.

Rreth Bashkuara Capital FX

Kjo platformë të fuqishme dhe i thjeshtë tregtare është në pronësi aktualisht nga WST Corp, me seli në Amsterdam dhe degë në të gjithë Botën, është në pajtueshmëri me të gjitha mjediset e rregullatore.

Shumica e këshilltarëve të tyre janë të licencuara ndërmjetësit profesionale nga NYSE, Ekipi ynë shkoi përpara dhe për të konfirmuar legjitimitetin e tyre në Autoritetin Rregullator Financiar (hidhëroj), çdo gjë ishte e saktë.

Platforma Trading

unitedcapitafx_trading_platform

Këtu është vendi ku ajo merr mirë, kjo kërkesë inovative tregtare zhyt investitori më i parrahur në tregun, një pult shumë përdorues-miqësor dhe intuitive që ju do të dashurisë.

Ekipi ynë beson se platformë tregtare është mënyra më e mirë për të dini nëse një firmë të veçantë është e mirë, ajo mund të jetë diferenca midis suksesit dhe fatkeqësi, dhe pas testimit mjedisin e tyre tregtar ne konfirmuar se ata përgatisin investitorit për një sukses të mundshëm!

Commodities, Stoqet, monedhat, dhe indekset mund të tregtohen shumë lehtë. Forex, FRO-së, Opsionet e gjatë dhe afat-shkurtër janë në dispozicion. Gjithashtu, Kjo platformë ofron një mbështetje të fuqishme arsimore dhe profesionale që mund të ju ndihmojë të bëhet një tregtar ekspert, dhe për të përmirësuar shkallën e suksesit të investimeve tuaja.

Atë e shumë të përgjegjshëm, kështu që në qoftë se ju pëlqen të tregtisë në lëvizje, ju do të jetë në gjendje të bëjë këtë me lehtësi hyrë në faqen e tyre - nuk ka nevojë për të shkarkuar ndonjë kërkesë!

Nuk ka asgjë më shumë për të thënë, thjesht një nga më të besueshme, i fuqishëm, platforma shumë të reja dhe të thjeshtë we've parë në një kohë.

anëtarësimet

UnitedCapitalFx ofron lloj të ndryshme të anëtarësisë me firmën e tyre që janë arritur në varësi të shumës që ju të investuar, Kjo anëtarësimet unike mund të provojë shumë e dobishme për tregtarët të reja dhe me përvojë, kryesisht për shkak se ata të siguruar kapitalin ju të investojë, duke filluar nga 50% dhe deri në 70%, së bashku me përfitime të tjera, se anëtarësimet janë Bronze, Argjend, ar, platin, diamant, Corporate - nën tre nivelet më të rëndësishme dhe atë që ata të përfshijnë:unitedcapitalfx_forex_goldKrijimi llogari

unitedcapitafx_openaccount

Nëse jeni duke kërkuar për të krijuar një llogari në UnitedCapitalFx, ju do të jetë i habitur se si i shpejtë i gjithë procesi është vetëm duke thënë se ju mund të regjistroheni duke përdorur Facebook ose Google llogarinë tuaj në një të dytë!

 

Ju gjithashtu mund të ndiqni një formular standard regjistrimit, e cila do të pasohet nga një verifikim bazë për aktivizimin e llogarisë.

 

Për verifikim dhe anti-parave rregulloreve pastrimit, ju do të jetë e nevojshme për të dërguar një fotokopje e adresën tuaj dhe prova ID. Nëse ju doni të përdorni një kartë krediti për të depozitimit të parave, ju do të jetë e nevojshme për të dërguar kopjen e saj, si dhe. Pasi procesi i verifikimit është e gjatë, llogaria juaj do të aktivizohet dhe pastaj ju mund të lehtë të bëjë depozitimin tuaj të parë.

Depozita dhe tërheqja

unitedcapitalfx_deposit

Të gjitha komunikimet në internet në UnitedCapitalFx janë siguruar me ndihmën e 128-bit encryption. Kjo siguron që të gjitha të dhënat personale është plotësisht i sigurt dhe hajdutët kibernetike do të parandalohen nga çdo lloj i veprimeve të paligjshme.

Depozitave është shumë e thjeshtë si të testuar nga ekipi ynë.

Ju mund të aktivizoni një llogari me e zakonshme, e cila është 250 USD, GBP ose EUR - ju mund të përdorni disa metoda të investimeve të tilla si debiti / kartave të kreditit VISA ose MasterCard, Wire Transferet, etj.

Sapo depozitave është përfunduar me sukses, ju mund të shihni atë në bilancin tuaj.

Për të ju jap një pasqyrë të plotë të sistemit, kemi provuar procesin e tërheqjes nga një prej llogarive tona regjistruar. Siç u përmend në faqen e tyre, kërkesa u përpunuar dhe aprovuar me sukses brenda 48 orë, në varësi të anëtarësimit tuaj ata mund të përpunojë atë menjëherë.

unitedcapitalfx_withdraw

Sherbim profesional

UnitedCapitalFx ofron shërbime të konsumatorëve të cilat janë në dispozicion në një 24/7 bazë. Këto janë të arritshme nëpërmjet një të kontaktit, jetojnë chat, email dhe telefon.

Për të testuar këtë, Ne u përpoq për të kontaktuar ata nëpërmjet të gjitha kanaleve të tyre, me e-mail ata të ju jap një përgjigje të gjerë të personalizuar brenda 12 orë pune, nga chat ju mund të flisni me një përfaqësues brenda 5 minuta, dhe me anë të telefonit ju gjithmonë mund të merrni në kontakt me një përfaqësues që do të të ndihmojë dhe të përgjigjet ndonjë pyetje ju keni.

kështu, ne mund të konkludojmë se ju nuk do të jenë të pakënaqur nga rezultati i çdo opsion shërbimit të klientit që ju preferoni.

Pro & CONS

Pagesat e deri në 87% në opsione binare të rregullta dhe deri në 1500% në të lartë të jepnin opsione binare

User-friendly dhe mjaft intuitive

depozitë të ulët minimale dhe sasia e investimeve

Regjistrimi Worldwide pranuar (U.S, Kanadë, Australia të përfshira)

Licencuar konsulentët profesional

 

CONS

Live Chat nganjëherë nuk është në dispozicion.

Rrezik rritje të nivelit me nivelet e fitimit.

 

përfundim

Ne mund të konkludojmë se, edhe pse shumë të veçantë dhe të zbulohet vështirë për publikun, UnitedCapitalFx mund të jetë Grail Shenjtë e tregtare online - me ndihmën profesionale, mjetet financiare dhe parashikimet, dhe përkrahja arsimore ato ofrojnë, ju keni të gjithë armatimin e të hidhen në treg dhe kanë paratë tuaja të punojnë për ju.

Kështu që, asgjë tjetër për të thënë, Çfarë je duke pritur?

Llogaria Open With UnitedFxCapital

17 Comments

  1. Përshëndetje,

    Unë kam qenë scammed në 2 Platformat tregtare tashmë, a ka ndonjë ankesa me këtë firmë?

    Procesi i tërheqjes funksionon?? Unë jam shumë skeptik dhe nuk duan të humbasin paratë e mia përsëri…

    • Para se unë të hapur një llogari unë jam duke u përpjekur për të gjetur nëse United Capital FX.com është i regjistruar, ngritur ose të listuara w / bazës së të dhënave të KSHZ ose FINRA broker kontroll, por nuk mund të gjejnë ndonjë info. Unë gjithashtu nuk mund të gjeni çdo gjë në faqen tuaj. A jeni regjistruar nën një emër tjetër? A keni një CRD #?? Faleminderit, shilingë

  2. Unë vetëm u scammed nga një kompani e quajtur Tenoption nga një ditë në tjetrën ata u zhdukën dhe para se krejtësisht shkuan jashtë rrjetit kam qenë në gjendje për të marrë në kontakt me një përfaqësues dhe ai tha se vendi ishte duke u ri-bërë dhe do të kthehet up prill 5, 2017. Tani edhe numri i tyre telefonit nuk ekziston. Po kam humbur $475 dollarë, e cila nuk mund të duket si një shumë për shumë njerëz, por kjo ishte për mua.. Herë të parë duke bërë këtë, kinda hezitoni jo për të investuar, por unë do të, nëse unë mund të gjeni një kompani e besueshme.

  3. Hi,I regjistruar me ju gjatë muajit të kaluar,por unë nuk kam investuar yet.Idont di nëse ju mund të shpjegojë më tej ose të lidheni me mua nëpërmjet e-mail tim.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*