Apple Mobile Bot është një SCAM!!! Lexoni këtë Paralajmërim!!

Apple Mobile Bot

Apple Mobile Bot Is SCAM

Binary Apple Mobile Bot Is a SCAM Binary Options Apple Mobile Bot Scam Alert Don't buy Apple Mobile Bot Is a SCAM Warning Apple Mobile Bot Binary Options Signlas SCAM Apple Mobile Bot Be aware from Apple Mobile Bot Why you don't need to sign up : Apple Mobile Bot Auto Trading Robot Apple Mobile Bot Robot Apple Mobile Bot is SCAM or Legit? Apple Mobile Bot SCAM

Read More Apple Mobile Bot

 

Sot ne do të ekspozojnë Apple Mobile Bot software ne’ve është dëgjuar shumë për të kohët e fundit që nga lirimin e saj të 25-të. Për shkak të disa komente pozitive, ne kemi kërkuar për të dhënë këtë një shans të drejtë dhe ne kërkojmë falje nëse, për shkak të dy-javë vonesë në mes të lirimit të tij dhe shqyrtimin tonë, disa nga ndjekësit tanë u bashkuan këtë të ri scam! Kur ne të lundruar në Appmobilebot internetit AKA Apple Aksioneve Bot tonë SCAM RADAR ishte shkaktuar menjëherë, BIG TIME! E vërteta është se reagimi ynë i parë pas duke parë këtë faqe interneti ishte trishtim dhe madje edhe turpi. Ne ndjehet i turpëruar për të parë këtë person e quajtur veten Gunnar Erikson duke u përpjekur kështu të keqe për të shitur idenë e tij. Kjo mund të jetë hera e parë që ne u ndjeva e trishtuar më tepër se sa të zemëruar. Të dashur Mbikëqyrës abonentët, check it out, ky shqyrtim është SHUMË qesharake kështu të përgatitur vetëm një shami.

Interneti është e plotë të rishikimeve të këtij software. Të jenë të vetëdijshëm se shumica e tyre, në mënyrë të veçantë ato pozitive, janë të rreme, të tilla si një që ju’do të gjeni nga Roy Tribble – Më të Madh Scammer në Industrinë e Binary Options (lexoni komentet për të keq individuale). Roy’s rreme të Apple Mobile Bot shqyrtim është deri në rezultatet e kërkimit të Google, por pas ne’ri bëhet zbuluam këtë mashtrim, ai mund të të puth e para, ai është i bërë nga ky scam, MIRUPAFSHIM! E ekipit të marketingut të Apple Aksioneve Bot është shumë i zgjuar dhe ata me të vërtetë që bëri një punë të mirë përhapjen e tyre APL scam në internet. Kur hapjen e Apple bot e internetit, applmobilebot.com, gjëja e parë që dëgjojmë është “Gunnar Erikson” duke thënë:": “Hi. Unë’m vjen keq, por ju nuk janë të lejuar të përdorin Apple Bot. Ende. Kjo faqe e internetit është duke personale të ftuar vetëm.” E APL bot marketers padyshim lexuar dhiatën e vjetër dhe ata e dinë se, kur Perëndia urdhëroi Adamin dhe Evën që të mos ngrënë nga pema e dijes, tona të lashta të paraardhësve nuk mund të ndalet deri sa ata vunë duart e tyre mbi atë mollë e ndaluar, sepse kur diçka është mohuar nga ju, ju dëshironi që ajo më shumë. (Dhe në këtë rast frutin e ndaluar është me të vërtetë një Mollë ndryshe nga njërën nga Dhiata e Vjetër.) Përveç, kjo krijon një ndjenjë se ai nuk është duke u përpjekur për të shitur ju diçka. Në të kundërtën, ai është duke ju thënë, ju nuk mund të merrni tij AppleBot software. Mirë, kjo është e BS si ju ndoshta mendoi tashmë. Gunnar Erikson është duke u përpjekur për të shitur ju diçka. Një scam për të qenë më specifik.

applestockrobot

Kur duke u përpjekur për të lënë APL bot faqe, nuk’s një të vërtetë të funny video ku “Gunnar Erikson” thotë “Woah Woah Woah lehtë nuk! A jeni të vërtetë duan të lënë pa të vërtetë duke parë një shembull i aksioneve të apple në veprim?” Por prisni, ne menduam se nuk mund të përdorni këtë softuer. Mendoj se ishte vetëm një GËNJESHTËR! Në qoftë se ju dëshironi të keni një shaka të mirë (për shkak se’s e vetmja gjë e mirë që mund të vijnë nga ky scam), përpiqen për të lënë faqen kryesore dhe pasi ai të thotë “e lehtë nuk!” shkoni mbrapa në faqen kryesore dhe të lënë, përsëri dhe përsëri. Ajo’s qeshur! Ne qeshi tonë gomarët off. Në të vërtetë, që të gjithë video është mjaft me humor.

Apple Mobile Bot faqen e internetit tv duket mjaft e ngjashme me pjesën tjetër të binar opsion scam Auto Tregtarët. Në fushë faqe video ju do të gjeni shumë të rreme llogari të balancave. Në dallim nga të tjera mashtrimet, ata nuk’t ju pyes vetëm për email-it tuaj, ata gjithashtu duan një kod hyrjeje, për të bërë të ndihesh në këtë sistem është ekskluzive. Gjithashtu, ata duan që të shikojnë tërë 19:24 minuta e bëj lavazh truri dhe vetëm atëherë do të ju jap qasje në kodin. Më poshtë, e zakonshme të falsifikuara deshmitare dhe pastaj disa fals informacion rreth aksioneve të Apple, për shembull, ai thotë se: “APL është më i madh se të gjitha këto kompani të kombinuar:” pastaj vijnë të logos së Google, Samsung, Sony, HP, Lenovo, etj. Shumë ‘mumbo jumbo’ për të bërë ju mendoni se kjo Gunnar Erikson di diçka. Ajo’s zbavitës që kur Gunnar Erikson tregon se si software është për t'u përdorur, nuk ka degën, i cili përfshin Apple Aksioneve në të gjitha! Vetëm USD/CAD dhe disa të tjera palë të monedhës, VAJ, SBERBANK, NASDAQ. Gunnar, dude, të paktën të mësojnë se si për të krijuar një të mirë të rreme demonstrim. E vërteta është se ai nuk’t e di edhe se si të tregtisë. Z. Apple Për Mashtrim, nuk e bëjnë mbi 26 milion e APL aksioneve si ai pretendon, ai është thjesht vetëm një gënjeshtar dhe një crook. Nëse ju nuk pajtoheni me ne, ju lutem shkruani një koment më poshtë. Dhe nëse ju keni qenë të scammed nga Gunnar Erikson e tij APL bot, gjithashtu ju lutem, le të gjithë e dinë, duke komentuar në këtë post blog. Ne’i kam marrë email shumë nga njerëzit që u scammed nga AppleBot. Djema, ju lutem mos’t thjesht na dërgoni email, vënë komentet tuaja këtu kështu që të gjithë mund të shohin!

Duke e bërë të holla nga opsionet binare tregtare nuk është e pamundur, por në qoftë se ju keni për të qëndroj veten përsëri të gjitha llojet e mashtrimet, mashtruesit, hajnat. Sepse ndoshta %90 e ndërmjetësit dhe shërbimet janë mashtrimet. Agjentët që punojnë me AppleBot scam janë të gjitha shumë hije, un-i besuar ndërmjetësit. Me disa prej tyre ju nuk mund të merrni edhe ndonjë shërbimi ndaj klientit në të gjitha. Ju lutemi të vetëm të nënshkruar me një plotësisht të BE-së rregulluar dhe të licencuar ndërmjetësi, të tilla si TopOption.com, dhe të shkoni me një legit, besohet sinjal të shërbimit që ka qenë rreth e rrotull për një kohë të gjatë, të tilla si ato në Mbikëqyrëse’s Rekomanduar opsionet binary Sinjalet faqe. Në qoftë se ju jeni një newbie, gjithmonë përdorni një llogari falas demo para të rrezikuar paratë e vërtetë dhe kurrë nuk rrezikojnë më shumë se ju mund të lejojë veten për të humbur. Ju lutem mos’t nënshkruajë me një shërbim të pa konsultuar me të na parë, sepse një herë ju keni nënshkruar me një scam, nuk ka shumë që mund të bëjmë për të ndihmuar ju, pra ju lutemi mos’t na shkruani për të ndihmuar me kthimin e fondeve nga scam ndërmjetësit. Ju jeni gjithmonë të mirëpritur të na dërgoni një email me ndonjë pyetje në lidhje me opsionin binar të shërbimeve, dhe mos harroni: Ajo’s e rekomanduar për të bërë këtë PARA se të dërgoni para.

Ju lutemi të ndajnë përshtypjet tuaja me ne, nëse keni provuar Apple Celular software Bot!

Duke kërkuar për të Rekomanduar Sinjalet? Kliko Këtu

Të jetë i pari për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të publikohet.


*