Agjentët

Me kaq shumë lloje të ndryshme online stock ndërmjetësit në dispozicion për investitorët, ajo mund të jetë e vështirë për të zgjedhur një që punon më mirë për ju.

tonë 2020 ndërmjetësi online komente një muaj më parë, askush nuk e dinte se si bota do të ndryshojë. Ne e pranojmë se të gjithë janë të gjallë me anë të një veçanërisht të paqëndrueshme kohë të merremi me këtë, kriza globale, dhe tregjet financiare e kanë parë edhe të paparë, të ndryshuar, duke ndikuar në të gjithë investitorët.

Misioni ynë gjithmonë ka qenë që të ndihmojë njerëzit të bëjnë më të informuar vendimet për mënyrën se si, kur dhe ku të investojnë në. E dhëna e fundit paqëndrueshmërinë e tregut, dhe ndryshime në internet brokerimi industrisë, ne jemi më të përkushtuar se kurrë për të ofruar lexuesit tanë me të paanshëm dhe ekspert komente të lartë të investuar platforma për investitorët e të gjitha niveleve, për çdo lloj të tregut.


eToro është një social tregtare dhe multi-pasuri kompani broker që fokusohet në sigurimin e financiare dhe kopje shërbimet tregtare.

Ajo ka të regjistruar në zyrat në Qipro, Izraelit, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të amerikës, dhe Australi. Në 2018,

kompania vlera është $800 milion

Pranuar SHBA

 

Ndërmjetësi eToro
Rregullore Po
Minium Bilanci 200$
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFDs,Forex, Cryptocurrency, Aksionet, Mallrave, Indekset
Levave 400:1
Platformat Tregtare Web, Celular, MT4, MT5, ZuluTrade

Llogaria E Hapur Tani

eToro Rishikim të Plotë


 

WDC Tregjet është një forex dhe CFD ndërmjetësi që ofron tregtare në disa web-bazuar platforma. Përveç Vetë –llogari tregtare të paraqitura më lartë, ata gjithashtu kanë Robot-tregtare dhe Kopje-llogaritë tregtare. Nëse ofertën e tyre tingëllon tërheqëse për ju, sigurohuni që të lexoni të plotë dhe të paanshëm shqyrtim të parë nuk duket të jenë serioze çështjet me WDC Tregjet. Lexoni për të gjitha detajet më poshtë.

Ndërmjetësi WDC Tregjet
Rregullore Asnjë
Minium Bilanci 250$
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFDs,Forex, Cryptocurrency, Aksionet, Mallrave, Indekset
Levave 500:1
Platformat Tregtare Panda Tregtare

Llogaria E Hapur Tani


VantageFX u themelua prapa në 2009 me themeluesit e përbërë nga një shumë ekip i specializuar, me përvojë në teknologji, forex, dhe financave. Qëllimi prapa Favorshme FX është për të ndihmuar klientët me ndjekjen e qëllimeve financiare, duke siguruar të fuqishme platformat tregtare, transparente qasjen në treg forex, award-fitues i shërbimit të klientit, dhe të jashtëzakonshme shpejtësinë e ekzekutimit.

Ndërmjetësi Vantage FX
Rregullore ASIC (Australi)
Minium Bilanci 200$
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFDs,Forex, Cryptocurrency, Aksionet, Mallrave, Indekset
Levave 500:1
Platformat Tregtare Web, Celular, MT4, MT5, ZuluTrade

Llogaria E Hapur Tani

VantageFX Rishikim Të Plotë


FX TM është i njohur edhe si ForexTime, dhe filloi veprimet në 2011 prej saj de facto seli në Limassol, Qipro. Që atëherë, FXTM ka arritur të shpejtë globale, zgjerimi, i shtyrë kryesisht nga dëshirën e tij për të shërbyer specifike tregjet vendase me të fortë të kërkesës FX.

 

 

Ndërmjetësi FX TM
Rregullore CySEC, FCA, FSC
Minium Bilanci 250$
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFDs,Forex, Cryptocurrency, Aksionet, Mallrave, Indekset
Levave 500:1
Platformat Tregtare Web, Celular, MT4, MT5, ZuluTrade

Llogaria E Hapur Tani

FxTM Rishikim Të Plotë


FPMarkets Së pari Prudential Tregjet është një Australian kontratë për ndryshim dhe pakicë forex ofruesit.

E vendosur me seli në Sydney në Shkëmbim Shtëpia 10 Ura në fqinj ndërtimit të Australian Securities Exchange.

 

Ndërmjetësi FPMarkets
Rregullore ASIC,CySEC
Minium Bilanci 100$
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të
  • Forex,CFDs,Equities,Mallrave,Indekset,Crypto
Levave 500:1
Platformat Tregtare MT4, MT5, WebTrader, IRESSOpen Llogari Tani

Llogaria E Hapur Tani

FPMarkets Rishikim Të Plotë


AvaTrade është një kryesor ndërkombëtar forex ndërmjetësi, dhe janë të pjesë e e AVA Grupi i e kompanitë.

Duke u themeluar 2006, AvaTrade është një e e më të vjetra të online brokerages

 

 

Ndërmjetësi AVA TREGTISË
Rregullore ASIC,ASB
Minium Bilanci 100$
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFDs,Forex, Cryptocurrency, Aksionet, Mallrave, Indekset
Levave 400:1
Platformat Tregtare Web, Celular, MT4, MT5, ZuluTrade

Llogaria E Hapur Tani

AvaTrade Rishikim Të Plotë


X-Tregtare Ndërmjetësi(XTB) Themeluar 2002 ofron qasje në një shumëllojshmëri e tregjeve të tilla si forex, aksionet, indekset, metalet, mallrat dhe madje edhe cryptocurrencies. Kompania është e rregulluar në BRITANI dhe regjistruar me Financiar të Kryejë Autoritetin e (FCA). XTB gjurmë e historinë e saj të kthehet në Poloni dhe është listuara publikisht në Varshavë e Këmbimit të Aksioneve dhe të regjistrohet polak Autoritetin e Mbikqyrjes Financiare.

 

Ndërmjetësi xtb
Rregullore CySEC,FCA UK,FMA,IFSC
Minium Bilanci 250$
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFDs,Forex, Cryptocurrency, Aksionet, Mallrave, Indekset
Levave 500:1
Platformat Tregtare MT4, MT5

Llogaria E Hapur Tani

XTB Rishikim të Plotë


Trade.com u themelua në 2009 dhe është rritur në një broker central elektrik, gatimi mbi 100,000 tregtarët aktive. Kjo multi-pasuri brokerimi veçori mbi 2,100 pasuritë nëpër pesë kategori dhe është e rregulluar me tre juridiksione. Përveç CFD tregtare, ajo ofron klientëve të drejtpërdrejtë qasjen në treg (DMA) ku mbi 100,000 asetet e të gjithë 125 tregjet janë në dispozicion. Në mes të 73.84% dhe 75.40% e tregtarëve të humbni para me këtë treg krijues ndërmjetësi.

 

Ndërmjetësi TRADE.COM
Rregullore CySEC, FCA, FSCA
Minium Bilanci 100$
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFDs,Forex, Cryptocurrency, Aksionet, Mallrave, Indekset
Levave 1:300
Platformat Tregtare MT4

Llogaria E Hapur Tani

Trade.COM Rishikim Të Plotë


Saxo Bank është një broker forex. SaxoBank Themeluar 1992 ofron SaxotraderGO dhe SaxoTraderPRO forex tregtare platformë., Në shtëpi.Saxo ofron mbi 165 palë të monedhës forex, rezervat, cfds, mallrave, të ardhmes, bono, ari, argjendi dhe të naftës për tuaja personale investimet dhe mundësitë tregtare.

 

Ndërmjetësi SAXO
Rregullore FCA, Prodhimi i CFC-ve,ASIC
Minium Bilanci $10,000
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFDs,Forex, Cryptocurrency, Aksionet, Mallrave, Indekset
Levave 30:1
Platformat Tregtare SaxoTraderGo, SaxoTraderPRO

Llogaria E Hapur Tani

SAXO Bank Rishikim të Plotë


FxPro ka funksionuar që nga viti 2006. Për 12 aktive vjet, atë besim e u bë një nga udhëheqëse botërore e Forex dhe CFD ndërmjetësi. Një listë mbresëlënëse prej më shumë se 60 çmime ndërkombëtare është vazhdimisht duke u përditësuar, dhe numri i të besnike të konsumatorëve është në rritje në baza ditore.

 

Ndërmjetësi FxPro
Rregullore CySEC, FCA, FSB, DFSA, SCB
Minium Bilanci 100$
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFD, Forex, Crypto, Rezervat, Të ardhmes
Levave 1:500
Platformat Tregtare MT4, MT5, cTrader, FxPro Buzë

Llogaria E Hapur Tani

FXPro Rishikim Të Plotë


FXCM u themelua në 1991 në Shtetet e Bashkuara të amerikës, por, që nga e majta U. S. të tregut dhe të zhvendosur përqëndrimin e saj në rajone të tjera. Që nga viti 2018, FXCM filluar një ribrendimi fazën si një Leucadia kompani në pronësi të Jefferies Grup Financiar. Në Jefferies Financiare të Grupit, të listuara në NYSE nën teleshkrues simbol JEF dhe është pjesë përbërëse e S&P400 indeksi si një Pasuri 500 firma. Përkundër saj të trazuar e kaluara, si e Marsit 2018, FXCM ka mbetur e dytë më të madh të shitjes me pakicë broker Forex jashtë të Japonisë

 

Ndërmjetësi FXcm
Rregullore FCA, ASIC, AMF, FSCA
Minium Bilanci $250
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFD, Forex, Crypto, Rezervat, Të ardhmes
Levave 1:50
Platformat Tregtare MT4, NinjaTrader,ZuluTrade,Pasqyrë Tregtar

Llogaria E Hapur Tani

FXCM Rishikim të Plotë


Forex.com është një globale CFD FX dhe ndërmjetësi i krijuar në 2001. Forex.com është emri i markës të FITUAR Kapital, cila është e listuara në New York Stock Exchange. Kompania është e rregulluar nga disa autoritetet financiare, duke përfshirë top-shtresore Financiare të Kryejë Autoritetin e (FCA) në BRITANI të madhe apo SHBA Futures Trading Komisionit (CFTC).

Pranuar SHBA

 

Ndërmjetësi FOREX.com
Rregullore FCA, NFA, CIPF,FFAJ
Minium Bilanci $100
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFD, Forex, Crypto, Rezervat, Të ardhmes
Levave 1:200
Platformat Tregtare MT4, MT5, WebTrader

Llogaria E Hapur Tani

FOREX.COM Rishikim të Plotë


Qyteti Indeksi i Grupit financiare është një kompani e Themeluar në 1983, ofertë online Forex, CFD, dhe përhapur bast, FX, dhe CFD tregtare. Me operacionet në në Australi, Kinë, Gjermani, Hungaria, Izraelit, Polonia dhe britania e madhe, grupi është i përbërë nga Qyteti Indeksi Ltd., Finspreads, FX Zgjidhje, dhe IFX Tregjet e markave.

Pranuar SHBA

 

Ndërmjetësi CITYINDEX
Rregullore FCA, ASIC
Minium Bilanci $25
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFD, Forex, Crypto, Rezervat, Të ardhmes
Levave 400:1
Platformat Tregtare MT4, CELULAR

Llogaria E Hapur Tani

CityIndex Rishikim Të Plotë


Dukascopy është një nga kryesor brokerat Forex në treg dhe një nga të paktët që të ofrojë direkt, qasje të pakufizuar në të Zvicrës Forex treg. Shitjes me pakicë të konsumatorëve, fondet e investimeve, bankat dhe institucionale klientët mund të hapë llogari me Dukascopy dhe të depozitojë të holla në mënyrë që të marrin pjesë në Zviceran FX Treg. Kësaj elite kompania është themeluar në 1998 dhe është e rregulluar me FINMA.

 

Ndërmjetësi DUKASCOPY
Rregullore FINMA
Minium Bilanci 100$
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFD, Forex, Crypto, Rezervat, Të ardhmes
Levave 200:1
Platformat Tregtare MT4, jForex

Llogaria E Hapur Tani

Dukascopy Rishikim Të Plotë


iFOREX është një kompani e themeluar nga një grup të bankierët dhe tregtarëve forex në 1996 dhe që atëherë ajo ka arritur të rritet në mënyrë eksponenciale, duke ofruar shërbimet e tyre për të tregtarëve të vendosura në të gjithë globin. Për të dalluar veten nga konkurrenca, iFOREX dhënë klientët e tyre me shumë të ngushtë përhapet, si e tregut të çmimeve nëpërmjet një lidhje e drejtpërdrejtë në tregun ndërbankar normat e. Kompania gjithashtu parashikon të reja dhe user-friendly platforma, përditësuar financiare lajme, dhe 24-orë mbështetje. Që nga viti 2004 iFOREX mori një hap gjigand dhe nisur një multi-gjuhësor në internet bazuar në platformë tregtare dhe menaxhuar për të zgjeruar klientët e saj bazë të dhjetëra mijëra, sigurimin e madhe e likuiditetit për tregtarët në të gjithë globin.

 

Ndërmjetësi IFOREX
Rregullore CySEC , BSHK
Minium Bilanci 100$
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFD, Forex, Crypto, Rezervat, Të ardhmes
Levave 1:400
Platformat Tregtare WebPlatform , Platformë të lëvizshme

Llogaria E Hapur Tani

IForex Rishikim Të Plotë


CMC Tregjet u themelua në 1989 dhe kjo është një globale CFD dhe broker forex. Ajo është e rregulluar nga disa autoritetet në nivel global, duke përfshirë top-shtresore FCA. Kompania është e shënuar edhe në London Stock Exchange.CMC Tregjet është konsideruar i sigurt për shkak se ajo ka një udhë të gjatë, është e listuara në bursën, dhe është e rregulluar nga top-shtresore rregullatorët.

Pranuar SHBA

 

Ndërmjetësi cmc tregjet
Rregullore FCA, NFA
Minium Bilanci 25$
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFD, Forex, Crypto, Rezervat, Të ardhmes
Levave 1:500
Platformat Tregtare MT4

Llogaria E Hapur Tani

CMC Rishikim të Plotë


 

24Opsion ishin krijuar në 2008. Hapja si një Binary ndërmjetësi Opsionet, 24Opsion është tani një udhëheqës të CFD forex dhe krejt në pronësi të Rodeler Ltd. Së firmës zyra qendrore ndodhet në Qipro . Për tregtarët jashtë EEA (Zonën Ekonomike Evropiane), klientët e 24Option të bërë biznes, nëpërmjet një kompani të veçantë të quajtur Richfield Kapital të Kufizuar bazuar në Belize

 

Ndërmjetësi 24 opsion
Rregullore CySEC
Minium Bilanci 250$
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFD, Forex, Crypto, Rezervat
Levave 1:500
Platformat Tregtare MT4

Llogaria E Hapur Tani

24 Opsion Rishikim Të Plotë


Firstrade është një NA zbritje stockbroker rregulluar nga e Letrave me vlerë dhe Exchange Commission (SEC) dhe Industrinë Financiare Autoriteti Rregullativ i (FINRA). Kompania u themelua në 1985 nën emrin e Parë të Shtyer të Letrave me vlerë.

Pranuar SHBA

 

Ndërmjetësi FIRSTRADE
Rregullore FCA, NFA
Minium Bilanci 0$
Llogari Demo ASNJË
Pasuria E Mbulimit Të Aksioneve, ETF,Opsionet,Bond,Fondi
Levave 1:500
Platformat Tregtare platformë të lëvizshme,Firstrade e platformën web

Llogaria E Hapur Tani

Së Pari Tregtisë Rishikim Të Plotë


Pararojë Në Grup është granddaddy e me kosto të ulët të futura në bazë të ndërsjellë të fondit të investimit. Kompania ka filluar në 1975 nga Jack Bogle, që të kuptohet se mbi 80% në mënyrë aktive të menaxhuar fondet nuk mundi të tregut treguesit. Teoria e tij: Sepse ju nuk mund ta mposhti tregut, ju duhet të jetë e tregut dhe të përqëndrohet në kosto të ulët të taksave.

 

Ndërmjetësi Pararojë
Rregullore FCA, NFA
Minium Bilanci 3000$
Llogari Demo ASNJË
Pasuria E Mbulimit Të Rezervat, OTC/Stoqe Peni, ETFs, Fondet E Ndërsjella, Bono, Opsionet, Forex
Levave 1:400
Platformat Tregtare platformë të lëvizshme, platformën web

Llogaria E Hapur Tani

Pararojë Rishikim Të Plotë


 

USAA e bëri emrin e saj duke ofruar me kosto të ulët të shërbimeve financiare për aktivë dhe në pension ushtarak familjet. Ndryshe nga ajo e top tenisi renditet e sigurimit të ofruar, USAA brokerimi llogaritë janë të hapura për publikun. Por kostoja për tregti është pricier se konkurrentët shumë.

Pranuar SHBA

 

Ndërmjetësi USAA
Rregullore FCA, NFA
Minium Bilanci 500$
Llogari Demo ASNJË
Pasuria E Mbulimit Të Rezervat, ETFs, Fondet E Ndërsjella, Bono, Opsionet, Forex
Levave
Platformat Tregtare platformë të lëvizshme, platformën web

Llogaria E Hapur Tani

USAA Rishikim të Plotë


Kur është fjala për cilësi të lartë, kosto të ulët të fondeve të përbashkëta që ofrojnë superiore afat-gjatë performancës, Pararojë mund të jetë turma e preferuar, por T. Rowe Çmimin e meriton që të ketë një raund të barabartë entuziast duartrokitje. Shtoni në firmë e sofistikuar pension planifikimit kalkulator, dhe T. Rowe bën një gjobë zgjedhje për investitorët nga të ndërtojë një fond të vetëm të portofolit.

 

Ndërmjetësi T. Rowe Çmimi
Rregullore FCA, NFA
Minium Bilanci 2500$
Llogari Demo ASNJË
Pasuria E Mbulimit Të Rezervat,Bono,Fondet e ndërsjella,ETFs,Opsionet
Levave
Platformat Tregtare Kërkimet bazë, analizës dhe shqyrtimit të mjeteve.

Llogaria E Hapur Tani

T. Rowe Rishikim Të Plotë


E rezervave është një linjë stockbroker me një grimë e një kthesë të pazakontë. Kjo është për shkak se — përveç lënë përdoruesit e saj të blerë dhe shitur aksione si një rregullta broker — shërbimi gjithashtu shet kartat dhuratë që mund të përdoret në drejtim të blerjes të stoqeve dhe për shkëmbimin e-tregtohen fondet (ETFs).

 

Ndërmjetësi E REZERVAVE
Rregullore FINRA,SIPC
Minium Bilanci 2500$
Llogari Demo ASNJË
Pasuria E Mbulimit Të ETFs,Stoks
Levave
Platformat Tregtare Web Bazuar, iPhone App, App Android,

Llogaria E Hapur Tani

Të REZERVAVE Rishikim të Plotë


SOGOTRADE E themeluar në 1986, SogoTrade është një ndërmjetësi online qëllimi i të cilave është që të sigurojë të zbritur komisionet për klientët e saj, ndërsa ende duke ofruar konkurruese të industrisë mjete.

 

Ndërmjetësi SOGOTRADE
Rregullore PO
Minium Bilanci 2500$
Llogari Demo ASNJË
Pasuria E Mbulimit Të ETFs,Stoks
Levave
Platformat Tregtare SogoOptions,SogoTrader,Apple Watch

Llogaria E Hapur Tani

SOGOTRADE Rishikim Të Plotë


Questrade, një anëtar i IIROC dhe CIPFA, është një Kanadez online ndërmjetësi themelua në 1999 me kalimin e $8 miliardë usd në asete nën administrim (AUM) si e Q3 2018. Questrade është në dispozicion për të gjithë banorët e Kanadasë, dhe akuza të kapitalit tregtarët $.01 për aksion, me $4.95 minimale dhe $9.95 maksimale për tregti.

Pranuar KANADA

 

Ndërmjetësi QUESTRADE
Rregullore PO
Minium Bilanci 1000$
Llogari Demo ASNJË
Pasuria E Mbulimit Të ETFs,Stoks
Levave
Platformat Tregtare IQ Web,IQ Buzë,Questrade

Llogaria E Hapur Tani

Questrade Rishikim Të Plotë


Oanda e modeste, datojnë në fillimet e 1996, duke e bërë atë një nga herët online forex brokerat. Pastaj ajo ofruar investitorëve qasje në vend forex dhe CFDs. Sot, megjithatë, Oanda është mirë i themeluar në tregun forex, oferta 124 instrumenteve tregtare, korporatave FX shërbimet, monedhë zgjidhje të menaxhimit të, plus dhënave në kurset e këmbimit për ndërmarrjet globale.

Pranuar SHBA

 

Ndërmjetësi OANDA
Rregullore FCA, CFTC, ASIC
Minium Bilanci 0$
Llogari Demo PO
Pasuria E Mbulimit Të CFD, Forex, Spreadbetting
Levave
Platformat Tregtare MT4,MotiveWave,Oanda Raportet E Tregut

Llogaria E Hapur Tani

Oanda Rishikim Të Plotë


Pepperstone është një linjë broker forex Themeluar 2010 . Pepperstone ofron MetaTrader 4, MetaTrader 5, MT Mobile, dhe cTrader të monedhës tregtare krye platformë. Pepperstone.com ofron mbi 60 palë të monedhës, cryptocurrencies, share cfds, ari, argjendi, dhe mallrave të tjera për tuaja personale investimet dhe mundësitë tregtare.

 

Ndërmjetësi Pepperstone
Rregullore FCA, ASIC
Minium Bilanci 200$
Llogari Demo PO
Pasuria E Mbulimit Të CFD, Forex, Crypto
Levave 500:1
Platformat Tregtare MT4, MT5, cTrader,MT Mobile

Llogaria E Hapur Tani

Pepperstone Rishikim Të Plotë


NADEX E themeluar në 2004, e Amerikës së Veriut të Derivateve të Këmbimit—ose Nadex—është një Chicago-bazuar financiare të këmbimit që është e specializuar në një afat të shkurtër opsionet binare dhe përhapet. Kompania është një degë e Londrës IG Grupi (LON: IGG) dhe është e rregulluar nga Komisioni Futures Trading (CFTC). Opsionet binare janë ligjore dhe në dispozicion për të tregtuar në U. S. por vetëm në një CFTC-rregulluar të këmbimit si Nadex (ju gjithashtu mund të tregtisë opsione binare përmes Bordi Chicago Options Exchange).

Pranuar SHBA

 

Ndërmjetësi NADEX
Rregullore CFTC
Minium Bilanci 250$
Llogari Demo PO
Pasuria E Mbulimit Të binaryoptions, indekset e aksioneve, forex ,mallrave, crypto
Levave
Platformat Tregtare naex,MT Mobile

Llogaria E Hapur Tani

NADEX Rishikim Të Plotë


Merrill Buzë ka vazhduar të zhvillohet, duke e bërë një lidhje më të thellë mes online komisionere dhe Banka e Amerikës së madhe bankar aftësitë. Brokerimi nisur në 2010. Gjatë vitit të kaluar, nuk kanë qenë të shumta të rejat në të gjithë internet dhe celular përvojat bazuar në kërkesat e klientit, duke nënvizuar se firma është e përkushtuar për shërbimin investitorët më të mirë.

Pranuar SHBA

 

Ndërmjetësi MERRILL
Rregullore CFTC
Minium Bilanci 0 $
Llogari Demo PO
Pasuria E Mbulimit Të rezervat, ETFs, opsionet , fondet e ndërsjella, bono
Levave
Platformat Tregtare MarketPro,App celular

Llogaria E Hapur Tani

MERRILL Rishikim të Plotë


Markets.com e themeluar në 2006 dhe u bë e rregulluar si një markë në forex 2008. Në një kohë relativisht të shkurtër kohor, ndërmjetësi ka ndërtuar një reputacion të besueshëm. Megjithatë, pjesë e zgjerimin e tyre ka qenë e ndihmuar nga një numër i profilit të lartë partnerët tregtarë.


Ndërmjetësi MARKETS.COM
Rregullore FSB, CySec,
Minium Bilanci 100$
Llogari Demo PO
Pasuria E Mbulimit Të CFD, Forex, Crypto,rezervat
Levave
Platformat Tregtare MT4,Mobil,android

Llogaria E Hapur Tani

MARKETS.COM Rishikim të Plotë


Interaktive Ndërmjetësit futur një Lite çmimeve të planit në vjeshtë 2019, e cila nuk ofron asnjë-komisionit të barazisë tregton në të shumtën e në dispozicion në platforma të. Interaktive Agjentët ende akuza një tarifë të vogël për IBKR Pro konsumatorët. Ne do të shikojmë se si Interaktive Agjentët oxhaqet deri në aspektin e karakteristika, shpenzimet, dhe burime për t'ju ndihmuar të vendosni nëse është e drejtë të përshtaten për të investuar nevojat. Përveç kësaj Interaktive Agjentët rishikimi, gjithashtu kemi shqyrtuar Interaktive Këshilltarët robo-këshilltar i shërbimit.

 

Ndërmjetësi InteractiveBrokers
Rregullore Të SHPEJTË, FAKTE
Minium Bilanci 0 $
Llogari Demo PO
Pasuria E Mbulimit Të CFD, Forex, Crypto,rezervat,Bono,opsionet
Levave
Platformat Tregtare mobil, Klienti Portal

Llogaria E Hapur Tani

Interaktive Ndërmjetësi Rishikim Të Plotë


IG është një broker forex Themeluar 1974. IG ofron WebTrader dhe MT4 të monedhës tregtare platforma. IG.com ofrojnë mbi 100 palë të monedhës forex, cfds, mallrave, rezervat, indeksi, ari, argjendi, vaj, bitcoin dhe të tjera cryptocurrencies tuaja personale investimet dhe mundësitë tregtare.

Pranuar SHBA

 

Ndërmjetësi IG grup
Rregullore FCA,NFA,ASIC
Minium Bilanci $250
Llogari Demo PO
Pasuria E Mbulimit Të CFD, Forex, Crypto,rezervat,Bono,opsionet
Levave 200:1
Platformat Tregtare MT4, IG Web ,Platformë Të Lëvizshme, ProReal Kohë

Llogaria E Hapur Tani

IG Rishikim të Plotë


Besnikëria është një NA stockbroker, e themeluar në 1946. Ajo është e rregulluar nga top-shtresore regulatorslike e Letrave me vlerë dhe Exchange Commission (SEC) dhe Industrinë Financiare Autoriteti Rregullativ i (FINRA).

Besnikëria është që konsiderohet i sigurt për shkak se ajo ka një kohë të gjatë prapavijë dhe është i rregulluar nga top-shtresore rregullatorët.

Pranuar SHBA

 

Ndërmjetësi Besnikëria
Rregullore SEC,FINRA
Minium Bilanci $,2000
Llogari Demo PO
Pasuria E Mbulimit Të Aksioneve, ETF, Fondi, Bond, Opsionet, Robo-adivosry
Levave
Platformat Tregtare Besnikëria është platformën web,celular

Llogaria E Hapur Tani

Besnikëria Rishikim Të Plotë


ChoiceTrade është një NA bazuar në stockbroker e themeluar në 2000. Ajo është e rregulluar nga e Letrave me vlerë dhe Exchange Commission (SEC) dhe Industrinë Financiare Autoriteti Rregullativ i (FINRA). Ajo është gjithashtu një anëtare e SIPC. SIPC anëtarësimi do të thotë se klientët kanë të drejtë për SIPC mbrojtjen e investitorëve skemë e cila ofron deri në $500,000 (para të gatshme deri në $250,000) për llogari të.

Pranuar SHBA

 

Ndërmjetësi CHOICETRADE
Rregullore SEC,FINRA
Minium Bilanci $100
Llogari Demo PO
Pasuria E Mbulimit Të Aksioneve, ETF, Opsionet
Levave
Platformat Tregtare ChoiceTrade web,Celular

Llogaria E Hapur Tani

CHOICETRADE Rishikim të Plotë


TrioMarkets është një broker Forex Themeluar 2014 domiciled në Limassol, Qipro. Ajo u themelua nga tre financiare profesionistë me 15 vite përvojë pune në të dyja Britanike dhe Zvicerane tregjet financiare, të cilët janë të angazhuar për të kombinuar njohuritë e tyre në mënyrë që të sjellë shumë të mira në internet përvojën e tregtare.

 

Ndërmjetësi TrioMarkets
Rregullore CySEC
Minium Bilanci $500
Llogari Demo PO
Pasuria E Mbulimit Të Aksioneve, ETF, Opsionet,CFD,Mallrave,Indekset
Levave 1:300
Platformat Tregtare MT4,Mobile

Llogaria E Hapur Tani

TrioMarkets Rishikim Të Plotë


Aleat Të Investuar është një NA stoc kbroker rregulluar nga e Letrave me vlerë dhe Exchange Commission (SEC) dhe Industrinë Financiare Autoriteti Rregullativ i (FINRA). Prindërit e tij kompani, Aleat Financiare Inc. daton në 1911 si ish-kompani, General Motors Pranimit Të Korporata (GMAC) u themelua pastaj. Aleat Financiare Inc. është e listuara në New York Stock Exchange dhe ka një bankare të subjektit të ri, quhet Aleat të Bankës.

Pranuar SHBA

 

Ndërmjetësi aleat të investuar
Rregullore SEC,FINRA
Minium Bilanci $ 0
Llogari Demo PO
Pasuria E Mbulimit Të Aksioneve, ETF, Fondi, Bond, Opsionet
Levave
Platformat Tregtare Aleat të Investuar web,Celular

Llogaria E Hapur Tani

Aleat Të Investuar Rishikim Të Plotë


IronFX e hapur për biznes në Qipro në 2010 dhe tani e ka zgjeruar në më shumë se 180 vendet. Përveç kësaj për të rregullores BE përmes Qipros Letrave me vlerë dhe Exchange Commission (CySEC), ata janë të licencuar si një investimi regjistruar firma në Mbretërinë e Bashkuar, Australi, dhe Afrika e Jugut. IronFX ka mbyllur operacionet në Kinë, Rusia, dhe Nigeri në vitet e fundit, duke u fokusuar klientit të zhvillimit në më shumë tradicionale të mjediseve.

 

Ndërmjetësi IronFX
Rregullore CySEC, ASIC, MiFID, FCA
Minium Bilanci $ 50
Llogari Demo PO
Pasuria E Mbulimit Të Aksioneve, Mallrave, Opsionet ,Mallrave,CFDs
Levave 1:500
Platformat Tregtare MT4,MT5,Mobill

Llogaria E Hapur Tani

IronFX Rishikim Të Plotë


Charles Schwab u themelua në 1971 dhe një NE zbritje ndërmjetësi të listuara në New York Stock Exchange.

Ajo është e rregulluar nga disa top-shtresore autoritetet financiare, të tilla si Letrat me vlerë dhe Exchange Commission (SEC), Industrinë Financiare Autoriteti Rregullativ i (FINRA) dhe Financiare për të Kryer Autoriteti (FCA).

Pranuar SHBA

 

Ndërmjetësi charls SCHWAB
Rregullore SEC,FCA,FINRA
Minium Bilanci $ 0/NA, 25000$/jo NA
Llogari Demo PO
Pasuria E Mbulimit Të Aksioneve, ETF, Opsionet ,Bond,Fondi,Të ardhmes
Levave
Platformat Tregtare Charles Schwab ,Mobill

Llogaria E Hapur Tani

Charles Schwab Rishikim Të Plotë


Plus500 është një ndërkombëtare financiare të firmës faund mbrapa 2009 sigurimin në internet shërbimet tregtare në kontratat për ndryshim, përgjatë më shumë se 2,000 letrave me vlerë dhe pasuri të shumta klasa.

Kompania e ka selinë në Izrael dhe ka filiale në mbretërinë e BASHKUAR, Qipro, Australi, Singapor dhe Bullgaria.

 

 

Ndërmjetësi Plus500 | +500 | 500plus
Rregullore CySEC,ASIC,FCA,FMA,FSCA,MAS
Minium Bilanci 100$
Llogari Demo Po
Pasuria E Mbulimit Të CFDs,Forex, Cryptocurrency, Aksionet, Mallrave, Indekset
Levave 20:1
Platformat Tregtare Plus500 Web, Plus500

Plus500 Rishikim Të Plotë