Opsion.FM Rregulluar Rishikimi

Option.FM Regulated Review Is Legit

Binary Option.FM Regulated Review Is a Legit Broker Binary Options Brokers Option.FM Regulated Review Scam Alert Trusted Binary Option.FM Regulated Review Its not a SCAM Broker Option.FM Regulated Review its trusted Binary Options Open Account with Option.FM Regulated Review Binary Broker Read More Option.FM Regulated Review

OptionFMOpsion.fm- binary ndërmjetësi opsionet që ia plas papritmas në skenë në 2014- kishte të gjithë të flas për atë pothuajse menjëherë. A large majority of us were left wondering as to how the broker gained such an insane amount of publicity in the short time-frame. Kështu, si gjithmonë, ne vendosëm se ishte koha për ne për të hetuar këtë ndërmjetësi tërhequr turmë e madhe e opsioneve binare investitorëve, pavarësisht nga të qenit në fillimet e saj.

Si ne klikuar mbi ikona që na çoi në faqen e internetit e ndërmjetësuesit- ne ishim në çast të habitur. Menutë janë atje për të udhëzuar si të nevojshme, dhe ata ishin të organizohet në mënyrë të thjeshtë dhe në mënyrë të organizuar. E internetit është i mirë-projektuar dhe ishte mbresëlënëse. Ne ishim pak në mëdyshje për të regjistroheni për llogaritë- për ne të parë të kërkuar për të parë nëse faqe e internetit është po aq i mirë sa dukej, dhe dukej se nga kritikat e konsumatorëve.

 

Opsion I Hapur.FM Llogari

Open Option.FM Account with 100% Bonus

Informacioni Bazë

 • Në internet që nga viti: 2014
 • Bazuar në: Mbretëria e BASHKUAR
 • Software: SpotOptions
 • Maksimale Të Kthimit: 91%
 • Bonus: 100%
 • Depozita Minimale: $250
 • Investime Minimale: $1
 • Maksimale E Investimit: $5,000
 • Monedhat: GBP, USD, EUR
 • Platformë Të Lëvizshme: Po
 • Vendet: Të gjitha vendet përveç në Afrikë dhe SHBA

Pro:

 • Të lartë të depozitave bonus
 • ROI është aq sa 91%
 • Numër të madh të opsioneve
 • User-friendly platformë
 • Investime minimale është vetëm $1

Të këqijat:

 • Konsumatorët nga Afrika dhe amerika nuk mund ta përdorni atë
 • Nuk ka mbështetjen e klientëve për gjykim të mbajtësit të llogarisë

Regjistrimi/Regjistrohu

Një nga gjërat më të mira për Opsion.fm është sa e lehtë procesi i hyrjes është. Ajo vetëm kërkon të plotësojë një formular të thjeshtë për verifikimin e identitetit-, e cila përsëri ju ndihmon të jetë i sigurt për sigurinë tuaj, dhe ju tregon atë Opsion.fm a shumë për mbrojtjen e informacionit tuaj personal.

Minimale e depozitave shuma është vetëm $250, cila është më e ulëta që dikush duke kërkuar për të tregtisë në opsione binare do të keni për të investuar. Me që konsiderohet, nuk ka asnjë kufizim, dhe ata që duke kërkuar për tregti të mund të filloni një llogari me një sasi më të madhe se kjo. Ashtu si shumica e tjera opsionet binare ndërmjetësit, një shumë e regjistrohu shpërblime janë dhënë në Opsion.fm mbajtësit e llogarive të, dhe aq më shumë është e depozitave, sa më e madhe do regjistrohu bonus të. Kështu, për klientët në kërkim për një shumë të konsiderueshme të regjistroheni bonus, të gjithë ata duhet të bëni është të ngarkesës më shumë para në Opsione të reja.fm llogari.

Bonuset

Kur është fjala për bonuset, Opsion.fm ka shumë për të ofruar- sidomos regjistrohu bonus. Tregtarët gjithmonë mund të përfitojnë nga disa dollarë shtesë në llogarinë tregtare, aq më tepër kur ata të vijnë për të lira. Këto shpërblime janë të dobishme për ato të mësuarit se si të përdorin një të ri platformë tregtare, dhe të japin më shumë liri për eksperimente me një ushtri të strategjive tregtare duke i mbajtur origjinale fondet e sigurt.

Ashtu si dhe të tjerë opsionet binare ndërmjetësit, e reja të depozitave bonuse të ndryshojnë në varësi fillestare deosit bërë. Bonus mund të jetë deri në 100% në disa llogari nivelet, dhe kompania e pastaj ndeshje të $10,000 bonusi maksimal nivel.

Ndërsa ka mjaft disa ndërmjetësit me të lartë bonuse-, çfarë përcakton Opsion.fm përveç se bonus para që e merr mund të tërhiqet. Almost every other binary options broker follows the opposite, pasi që ata janë duke u përpjekur për të mbrojtur veten e tyre nga përdoruesit të cilët do të nënshkruajë, tërhequr bonus dhe pastaj të lënë platformë. Ata kanë një formë të shumës që ka për të tregtuar para tërheqjes së depozitave bonus është bërë. Kjo sasi është në rangun e 30 për 50x të parë të depozitave. Megjithatë, ajo është lowets në Opsion.fm- kërkuar që ju të tregtisë vetëm 20x fillestar të depozitojë shumën e para bonus fondet mund të tërhiqen.

Llogari Lloje në Opsion.fm

Depozitë bonusi që ju të merrni është e shtrënguar për llojin e llogarisë që ju do të jetë kusht. Presionin e lartë të depozitave është, e niveleve të larta të llogarisë do të ju të merrni për të filluar me- dhe kështu ju do të merrni edhe më shumë përfitime në faqen e internetit. Kjo është arsyeja pse ju duhet të konsideroni duke filluar me të madhe depozitë fillestare. Këto anën përfitime së bashku me bonus depozitave janë në mesin e gjërave që ju do të kërkojnë për të bërë më shumë fitime.

Opsion.fm caters për hardcore si dhe rishtar opsionet binare investitorët- dhe ata e kanë zbatuar këtë në mendje të kemi parasysh nivelet për të gjitha llojet e përdoruesit. Le të shkojmë përpara dhe të analizojë llogari të ndryshme nivelet në ofrimin e.

 1. Gjyqësore Llogari

Një gjyq të një llogari është për investitor që është vetëm në kërkim në faqen e internetit dhe nuk kanë një shumë të (ose zero) përvojë në tregtinë me opsione binary. Kjo llogari nivel kërkon që ju të bëjë vetëm $250 investime minimale. Investimet e barabartë me ose më pak se $999 ju do të merrni këtë llogari të nivelit të. Karakteristikat e Gjykimit Llogari janë:

 • Ju mund të zgjidhni nga më shumë se 90 asetet për vendosjen e tregton në.
 • Nuk është një zgjedhje e 4 platformat tregtare.
 • Varianti.fm ditore marketing anywise profesionistë do t'ju dërgojmë lajmet e fundit.
 • 0 komisionet dhe tarifat e shërbimit.
 1. Boutique Llogari

Boutique Llogari është më e preferuar, lloji i llogarisë në Opsion.fm, dhe punon mirë për opsionet binare tregtar të çdo niveli përvoja. Për marrjen e këtij llogari, ju keni për të bërë një depozitë që është në mes të $1,000 dhe $9999, të dy përfshirëse. Karakteristikat që ju të merrni me këtë llogari të përfshijë:

 • Të gjitha të mirat e Gjykimit Llogari
 • Qasje të lirë tregtare webinars
 • Prioritet mbështetjen e klientëve
 • Ju janë dhënë qasje të një ndërmjetësi profesionale
 • E veçanta individuale të trajnimeve
 • Ju merrni një mundësi binary eBook për të ju ndihmuar të mësojnë tregtare
 • Menaxhimi i rrezikut këshilla
 • Ju merrni tuaj javor të performancës raportin e hartuar nga një ekspert llogari analist

 

 1. Ekzekutiv Llogari

Kjo është llogari nivel që merr tuaj tregtare deri në një nivel të ri. Për ata të cilët mendojnë për veten si tregtarët profesionale, kjo është llogari për të shkuar për të. Për të marrë një ekzekutiv llogari, ju keni për të bërë një depozitë që është të paktën $10,000, deri në limitin e $49,999. Karakteristikat që ju të merrni me këtë janë si më poshtë::

 • Të gjitha tiparet e Boutique dhe Llogaritë Gjykimit
 • Ju do të merrni të përditshme sinjalet tregtare nëpërmjet postës elektronike, pajisje të lëvizshme ose chat
 • Ju jeni të pajisur me një prioritet të kalojë për të hyrë në internet webinars
 • Të personalizuar thirrjet para çdo të madhe të tregut ngjarje
 • Abonimet për të mëdha financiare revista për të lira

 

 1. Imperial VIP dhe Llogari të Korporatës

E rëndë hitters dhe të mëdha djem, që mund të përballojë për të vënë në një shumë të holla, ndërsa opsione binare tregtare janë ata që do të kanë nevojë për Llogarinë e Korporatës. Ajo kërkon ju për të bërë një depozitë minimale të $50,000 ose më shumë. Përfitimet që vijnë me këtë llogari të përfshijë:

 • Të gjitha të mirat e dhënë në të mëparshëm parasysh nivelet
 • Një vijë të drejtpërdrejtë e qasje në VIP Analistë dhe brokerat
 • Prioritet VIP arsimore ndihmë
 • Siguruar llogari për investimet
 • Udhëtimit dhe portier përfitimet

Të Mësuarit E Aids

Në rekomandimet tona, një faktor kyç që të kemi parasysh është se si të mira online brokerimi vende janë në të ndihmuar rritjen investitorët e tyre' njohuri, dhe Alternativë.fm bën mjaft mirë këtu.

Një llogari demo është ndër më të mirë të burimeve që çdo online komisionere mund të ofrojë. Me një llogari demo, tregtarët e reja janë në gjendje për të mësuar rrugën e tyre rreth një platformë të re pa rrezikuar paratë e tyre. Llogaritë Demo gjithashtu të ndihmojë në të mësuarit pikat finer e opsioneve binare tregtare pa humbur vështirë fituar investimeve kapitale.

Informative ebook që është dhënë nga Alternativë.fm ka njohuri duke filluar nga më themelore opsione binare të mësuarit udhëzon për të avancuar strategjitë për tregtinë. Informacioni i dhënë në ebook është ideale për të dy rishtar dhe tregtarët me përvojë.

Një tjetër informacion të madh të mesme këtë Opsion.fm prvides është webinars. Opsion.fm vazhdimisht përpiqet për të shtuar më shumë mënyra për të ndihmuar investitorët e saj të rritur nivelin e tyre aftësi, kur është fjala për opsionet binare tregtare.

Screenshot

Opsion.FM Screenshot

Platformë dhe UI

Asnjë investitor i pëlqen për të shkuar në një platformë që është e një sherr për të lundruar dhe nuk ndjek një të organizuar dizajnit të strukturës. Opsion.fm a me të vërtetë mirë në këtë departament duke zgjedhur shumë të njohur SpotOption software tregtare për. Kjo platformë tregtare është e lehtë për t'u përdorur për fillestar, si dhe të tregtarëve me përvojë. Në fakt, SpotOption nuk është asgjë më pak se një bonus për ata që zgjedhin Opsionin.fm.

Pasuri E Përzgjedhjes

Pasuri e Zgjedhjes është një ndër fushat ku Opsion.fm kryen jashtëzakonisht të mirë. Traders prefer to have a large variety of assets to select from, dhe Alternativë.fm është një ndërmjetësi që ka mbi 90 lloje të ndryshme. Nuk është diçka për çdo lloj investitori në Opsion.fm, dhe ju jeni të sigurt për të gjetur sendet që ju të dini në lidhje dhe mund të bëjë një fitim tregtare në. Ata të tregtimit në këtë ndërmjetësi do të mund të zgjedhin nga rezervat, të krahasohen monedhave, të mëdha të indekseve dhe të mallrave.

Vendosjen e një Tregtar

Përvojën e tregtare në këtë ndërmjetësi është një përvojë të pëlqyeshëm, kryesisht për shkak të software tregtare të SpotOption dhe inovative zgjerimin këtë Opsion.fm ka dhënë atë. Tregtare faqet janë të dizajnuara në mënyrë të organizuar modës. Tregton janë shumë të lehtë për të ekzekutuar, dhe vetëm ajo kërkon një disa klikime me miun tuaj për të përfunduar.

Opsionet e ndryshme këtë Opsion.fm ofron të përfshijë Një Kontakt Opsionet, Afatgjatë Opsionet, 0-opsionet e dytë të Lartë/të Ulët dhe Mundësitë e Shkallës Opsionet. E gjithë kjo larmi vjen jep tregtarët shumë fleksibilitet, ndërsa zgjedhja e tregton. Pavarësisht nga kjo, nuk janë të shumta skadimit herë në opsione zgjedhje për të zgjedhur nga.

Për ata që duan të tregtisë në lëvizje, opsion.fm ka një celular aplikimit, si dhe. Platformë të lëvizshme jep qasje të drejtpërdrejtë për të tregtimit, kështu duke i dhënë lirinë e tregtisë, ndërsa në një pushim, ose gjatë pushimeve në ngjarje dhe madje edhe si keni udhëtuar për në/nga vendin tuaj të punës.

Maksimum Fitimet (Pagesa)

Të gjitha këto mjete arsimore, lehtë për t'u përdorur platformë dhe të ndryshme tregtare zgjedhje- çfarë bëjnë këto vijnë së bashku për të siguruar? Në grup i madh i zgjedhjeve që vazhdimisht bëjnë degën opsionet binare që të shkoj të keni fitime të. Tregtarët që përdorin Opsionin.fm platformë të ketë një shans të mirë për të bërë përfitime të konsiderueshme- me tregtarët e pasur përvojë kthimin e deri në 91% në investimet e tyre. Ky saktë shifër është shumë më mirë në krahasim me të ardhurat që shumica e shërbimeve të tjera mund të mburremi e.

Bankar

Ne kemi përmendur tashmë lehtësinë për të bërë depozita dhe llogari në Opsion.fm platformë. Ata do të pranojë një numër të madh të metodave të pagesës për marrjen e depozitave, duke përfshirë banka transferimi wire, Vizave & MasterCard, Visa Electron, CashU, Paypal, Ukash, Skrill Moneybookers, Neteller dhe Inpay. All of this variety ensures that there is sufficient variety for accommodating the requirement of any traders with respect to the payment platform they prefer.

Duke bërë një tërheqje është gjithashtu shumë e lehtë, dhe ju mund të zgjidhni nga çdo i metodave të përmendura më lart. Shuma minimale që duhet të keni për një tërheqje është $80, me koha mesatare e përpunimit të qenit 1 dita e punës. Kjo është ajo që e bën Opsion.fm e përpunimit kohën më të shpejtë në krahasim me çdo ndërmjetësi tjetër. Megjithatë- kjo nuk është absolute të numrit të, dhe ndryshon me metodën e nxjerrjes zgjedhur.

Mbështetja E Klientit

E vetmja çështje në Tregti.fm duket të jetë saj customer support. Ata e quajnë atë një punë në progres, dhe duke pasur parasysh se si i ri shërbimi është, kjo nuk është e papritur. Kur klienti ekipi nuk kthehet tek ju, ata janë të dobishme, të plotë dhe për të siguruar që problemi juaj është adresuar. Problemi nuk mund të jetë me mbështetjen e klientëve të ekipit, por me faktin se gjykimi llogari të anëtarëve mos e merrni atë, dhe ata janë vetëm vendosjen e gjëra të tilla si e-mail mbështetje.

Përfundim

Me çdo gjë që kemi parë deri tani, ne jemi të bindur në duke deklaruar se të gjitha hype të krijuara nga Tregtisë.fm ishte e ligjshme. Tonë të gjithë ekipin që e shikoi dhe me përvojë të Tregtisë.fm nuk kanë ndonjë çështje në të rekomanduar atë si një zgjedhje të madhe për opsionet binare tregtare. Llogari demo, lartë ROI dhe të ulët minimale e investimit janë disa tipare që i bëjnë ato të dalë jashtë nga turma. Site vjen me të drejtë grup të mjeteve dhe tregtare platformë për të ndihmuar binare investitorëve të bërë një fitim të mirë. Opsion.fm gjithashtu ka pajtueshmërinë me Opsioni Binary Robot tregtare auto software.

 

Informacion shtesë

 • Shërbimi Ndaj Klientit: E-mail dhe të Jetojnë Chat
 • Gjuhë: Anglisht, Holandeze, Spanjolle, Gjermane, Franceze
 • Mundësitë Tregtare: Të lartë / E ulët, Një Prekje, Opsion Ndërtues, Meta Listat, Shkallë Opsionet
 • Në fillim të ngushtë: Po
 • Skadimi: 30 sec, 60 sec, 2min, 5min, 1 hr
 • Depozitat dhe Tërheqjet: Banka transferimi Wire, Vizave & MasterCard, Visa Electron, CashU, Paypal, Ukash, Skrill Moneybookers, Neteller dhe Inpay
 • Tërheqja E Kohës: 1 – 2 ditë pune
 • Demo/Gjyqësore llogari: Po

Opsion I Hapur.FM Llogari

Open Option.FM Account with 100% Bonus

4 Komente

 1. To Snopes
  You mentioned that one cannot trade on OptionsFM24 from Africa? What about south Africa?
  I Am from SA and I did trade with themalthough their office was registered in the carribean. Estien

 2. I am in the process f enlisting with OFM and I hope your assurance about trading with them from South Africa are correct because it is on the masks of this that I am enlisting. I spoke to a broker Steve White. Anything you can advise me on.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të publikohet.


*