Tregtare Busull është një SCAM!! Mbresëlënëse, por Mashtruese!

The Trading Compass

The Trading Compass Is SCAM

Binary The Trading Compass Is a SCAM Binary Options The Trading Compass Scam Alert Don't buy The Trading Compass Is a SCAM Warning The Trading Compass Binary Options Signlas SCAM The Trading Compass Be aware from The Trading Compass Why you don't need to sign up : The Trading Compass Auto Trading Robot The Trading Compass Robot The Trading Compass is SCAM or Legit? The Trading Compass SCAM

Read More The Trading Compass

 

Prerjet në thetradingcompass.com scam e internetit, askush nuk mund të të ndihmojë të qenë i impresionuar. Kjo është një nga më të bukur projektuar scam katran ne faqet’ve parë. Të gjithë e ekranit është e zezë, përveç për një logo të një far me titullin “Tregtare Busull.” Poshtë është një vend për login dhe nuk’s vogël Përdorues të Ri etiketë ju duhet të klikoni mbi të për të regjistruar. Kjo është minimalistic, Google-stil dizajn dhe ne e duam atë. Jo me zë të lartë video, pop-ups hedhur në ju, rreme deshmitare dhe llogarinë e fotografive, logos-së nuk janë të lidhura me kompanitë e, fotot e dollarit faturat, pushimet, makina, fluturojnë derrat etj. Ne menjëherë të kërkuar për të regjistroheni si një Përdorues të Ri për të parë se çfarë’s brenda sepse të paktën në pjesën e jashtme Tregtare Busull scam është e bukur. Të bashkuar si një përdorues të ri kërkon hyjnë në emrin tuaj të plotë, numri i telefonit, email, fjalëkalimi dhe vendin – si të gjithë të ngjashme binare opsion Auto Tregtarët. Kjo është hera e parë që ne’ve në të vërtetë ka hyrë tonë të plotë për detaje të regjistroheni për shkak se ne me të vërtetë donte të dini se çfarë’s brenda.

Për fat të keq, një herë brenda, tonë estetike kënaqësi ndërpritet papritmas si një zë të lartë video kërceu në këmbë për të na shfaqur një aktori duke shpjeguar përdorimin e programeve. Software analizat e tregut dhe pastaj ofron me sinjale të. Ju mund të zgjidhni Auto-trade ose manual tregtare. Me Auto-trade funksion, Tregtare Busull ju lejon të zgjidhni një të Investuar Shuma dhe Max numri i Auto Tregton. Aktori shpjegon se auto tregtare është bërë në bazë të algoritmeve komplekse. Këshilla jonë për ju është se në qoftë se ju e bëri deri në fund të nënshkruar me këtë scam, nuk’t përdorni këtë funksion. Do ju le një robot të menaxhoni llogarinë tuaj bankare? Mirë, paratë tuaja është në linjë këtu dhe ju kurrë nuk duhet të besojnë një mënyrë automatike për të marrë kujdesin e, sidomos në një paparashikueshme situata të tilla si opsionet binare tregtare. Tregtare me dorë me TradingCompass, ju mund të dorë të ndryshojë investuar shuma me një minimum prej $10. Në përgjithësi tutorial video është shumë e mirë në duke shpjeguar rrugën e software punon dhe platformë është mjaft i ftuar. Padyshim, Tregtare Busulla e ekipit ka të punësuar talentuar designers për të krijuar këtë softuer, por do të thotë se kjo është legit? Nëse keni provuar atë dhe për të bërë fitime të qëndrueshme, ju lutem na tregoni duke komentuar më poshtë ky shqyrtim.

tradingcompass

Çfarë na bën të besojmë që Tregtare Busull është një scam janë disa veçori të tilla si kur duke u përpjekur për të lënë dritaren e regjistrimit, në vijim pop-up hedhje në ju:

Gjithmonë të jetë i shqetësuar kur një faqe e internetit mundohet të ju ndalojë nga duke lënë. Nuk legit site ndonjëherë do të bëjë që. Gjithashtu, ne’ve janë caktuar automatikisht me një ndërmjetësi, që nuk është besuar. Këto lloj Auto Tregtarët kurrë nuk do të punojë me një plotësisht të BE-së rregulluar dhe të licencuar ndërmjetësi të tilla si TopOption.com. Kështu që’s një tjetër problem i madh me ndonjë Auto Tregtar, sepse edhe në qoftë se ju të përfundojë duke e bërë të holla me këtë softuer, ndërmjetësuesit gjithmonë do të përpiqet të bëjë që ju të humbni paratë tuaja dhe në qoftë se ata mund’e t, ata do të mbajë paratë nga ju kur të doni për të tërhequr atë.

Nga rruga, nuk është një tjetër Tregtare Busull scam në Tradingcompass.bashkë, por kjo është një e vërtetë e çalë dhe idiot pra, shpresojmë se askush nuk do të mund të futen në këtë dhe e kemi fituar’t duhet të shkruajnë një tjetër Tregtare Busull rishikimi.

Ne do të doja për fund të këtij Tregtare Busull shqyrtim me një koment interesant i kemi marrë nga një të abonentëve tanë besnik:

“Marrë një email nga Tregtare Busull në lidhje me një të re auto tregtar bot. E tyre të jetojnë dhe rezultatet janë treguar një 4 për 5 minuta vonesë në mes të tregtisë dhe kohën aktuale ora. Unë kam dërguar një email në lidhje me këtë dhe ata u përgjigjën se ajo ishte vetëm server ata janë duke përdorur dhe nuk ishte punë e madhe. Mendohet që ju do të donte për të parë përgjigja ime për ta:

Përshëndetje,
Mori vetëm në nga një darkë të mirë për gruan dhe mua dhe mendova se do të kontrolloni në për përgjigjen tuaj. Asnjë vepër penale, por unë nuk’t mendoni se ju janë të qenë tërësisht i sinqertë me mua, OSE ju duhet më fantastike software të bërë ndonjëherë…..pa dyshim! Pse e them këtë? Unë kontrolluar tuaj përgjigje për ndryshim në kohë. Ajo ishte e ‘iffy’, kështu që mendova se do të kontrolloni në faqen e internetit dhe të shohim se si software bëri për rezultatet e sot.
E dini se çfarë unë vetëm e gjeti? Tuaj ‘live’ llogari të ishte ende duke treguar një 4-5 minuta vonesë në mes të serverit tuaj dhe kompjuterin tim orën. Kjo nuk ishte e vetmja gjë që. Software juaj është ende (gjoja) duke marrë 60 të dytë në degën e 7:51 jam GMT, 12:55 koha ime në Paqësor zona kohore…..!!!!
Se’e drejtë s! Software juaj është marrë me degën e 60 dytë kalimit në 7:51 GMT në një të shtunë në mëngjes. Si është kjo e mundur? Kjo ka mori të jetë më fantastike software ndonjëherë të koduar në dritën e faktit që tregton janë bërë kur tregjet janë mbyllur!!!
Tani, ose keni programuesit të cilët janë të lëshojë gjenive për të zhvilluar këtë softuer apo ka diçka të keqe këtu. Cila mund të jetë? Përsëri, asnjë vepër penale, por në qoftë se unë ishin një bast njeri (dhe unë jam) Unë do të priren të favorizojnë fundit.
Ju lutem, Unë jam vetëm kurioz. Më tregoni se si ju mund të tregtisë gjatë kohës kur tregjet janë të mbyllura dhe të bëjë një fitim, ndërsa duke bërë kështu që. Ajo’s absolutisht e mahnitshme.
Në këto ditë, edhe pse unë jetoj në një të vogël luginën e vetëm 35,000 njerëzit, tonë të prodhuar është dorëzuar për tonë dyqane ushqimore nga të madh dhe gjysmë-rimorkio. Nuk ka më turnip kamionë, Unë nuk e kam hipur në shpinën e njërit prej tyre dhe unë me siguri nuk’t bien nga turnip kamion, në kundërshtim me atë që ju mund të besoni.
Na vjen keq, sa më shumë që unë do të doja të besoj se ju, Unë mendoj se unë do të duhet të kalojë për këtë një të tillë tani për tani, sidomos pasi që tregtare në tregun e jashtë orë ka qenë paprovuara tani për tani. Vetëm ajo tingëllon shumë e rrezikshme.

Unë nuk’t marrë ende një përgjigje, dhe unë nuk’t presin një. Kjo është padyshim një scam dhe unë sugjeroj që të dy Mbikqyrëse të marrë një sy dhe që të gjithë të qëndrojnë larg. Unë jam.”

Për të përmbyllur shqyrtimin tonë: Nuk’t bërë një gabim dhe do të nënshkruajë me një scam të tilla si TradingCompass.com. Gjithmonë shkojnë me një rregulluar ndërmjetësi dhe të zgjidhni një legit sinjal shërbim për të punuar me. Ndërsa ju’ri testimin e sinjalit të shërbimit, ajo’s e rekomanduar për të përdorur një Të Lirë Llogari Demo kështu që ju nuk’t humbasin tuaj të depozitave të parave në procesin e. Si gjithmonë, ne ju kërkojmë të komentoni poshtë këtij shqyrtimi, nëse keni pasur ndonjë përvojë në të gjitha Tregtare me Busull scam.

Duke kërkuar për të Rekomanduar Sinjalet? Kliko Këtu

Të jetë i pari për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të publikohet.


*