TropicalTrade Rishikimi

TropicalTrade Review Is Legit

Binary TropicalTrade Review Is a Legit Broker Binary Options Brokers TropicalTrade Review Scam Alert Trusted Binary TropicalTrade Review Its not a SCAM Broker TropicalTrade Review its trusted Binary Options Open Account with TropicalTrade Review Binary Broker Read More TropicalTrade Review

aaeaaqaaaaaaaacraaaajdmzztzkmweyltjknzatngu0nc05ntczlwjkzmrhntmzmmmwnaÇdo tregtar është në vëzhgim për një të besueshme dhe të besuar ndërmjetësi. Tonë shqyrtim të detajuar të Tropikale Tregtisë do të ndihmojë tregtarët për të marrë e nevojshme informacion në lidhje se si opsionet binare brokerimi punon. Tropikale Tregtisë krenohet me e madhe pagesa me një shërbimi të shkëlqyer ndaj klientit për të gjithë tregtarët të cilët dëshirojnë për të bërë një fitim me opsionet tregtare binare.

 

 

 • Drejtimin që nga viti: 2015
 • Bazuar në: Kingston
 • Software: Panda TS
 • Maksimale Të Kthimit: 85%
 • Depozita Minimale: $200
 • Investime Minimale: $5
 • Maksimale E Investimit: $5000
 • Monedhat: USD, CAD, AUD, GBP, EUR,
 • Platformë Të Lëvizshme: Asnjë
 • Në dispozicion në: Të gjitha kombet

Pro:

 • Mirë e depozitave bonus
 • Kthimet e larta
 • NA Tregton pranuar
 • Përmban më shumë se 200 tradeable aseteve
 • Investime minimale është i ulët

Të këqijat:

 • Në dispozicion vetëm në anglisht

Karakteristika të veçanta të Tregtisë Tropikale

Tropikale Tregtisë ka një mori parasysh llojet e apelit të ndryshme tregtarët në tregun e. Megjithatë, gjatë kontrolloni tonë, ne kemi zbuluar se nuk ka informacione të mjaftueshme të jepet nga ata në lidhje me llogari të ndryshme që ata të kenë.

Ajo do të jetë më mirë për tregtarët nëse Tropikale Tregtisë bërë më shumë informacion në dispozicion në lidhje me llogarinë lloje që ata ofrojnë, pasi që ata kanë një faqe interneti që është e dedikuar vetëm për ta. Mbështetjen e klientëve agjentët na tha se shpërblimet me këto llogari janë të rëndësishme, që llogarinë mangers janë përgjegjëse për përcaktimin e tyre.

Llogari Bazë:

 • Depozita minimale deri në $1,000

Profesionale Të Depozitave:

 • Bonus Mirëpritur
 • Depozita minimale deri në $5,000

Eksperti Llogari:

 • Bonus Mirëpritur
 • Depozita minimale deri në $10,000

VIP Llogari:

 • Bonus mirëpritur
 • Depozita minimale deri në $25,000

Llogari Të Korporatës:

 • Bonus Mirëpritur
 • Pakufizuar të depozitojë shumën

Si ju mund të keni konkludoi nga informacioni i mësipërm, llogaritë në TropicalTrade mund të merrni mjaft të kushtueshme. Kështu, ajo do të jetë më mirë për përdoruesit nëse ata e dinin se çfarë është ruajtur për ta para se të bërë një depozitë në rangun e $10,000. Në T&Cs, ajo përmendet që kërkohet qarkullim shuma është vetëm x30, cila është në afërsi të binare tregtare mesatare. Minimale e depozitave kohor është $200, ndërsa maksimale është $20,000 kjo mund të bëhet me një kartë krediti. Megjithatë, për ata marrjen e depozitave duke përdorur transferet bankare, nuk ka kufi.

E TropicalTrade Software Tregtare

Pas shqyrtimit, ne kemi gjetur se ata e bëjnë përdorimin e Panda Platformë, e cila është një nga ato reja në tregun binar options. Megjithatë, ai është mjaft i pëlqyer nga tregtarët për shkak të saj user-friendly natyrës si dhe mënyrën se si ajo të ofron një panoramë të gjithë binare tregtare proces dhe opsionet binare robots.

Platforma është projektuar për të jetë e lehtë për të lundruar dhe të përdorues miqësore, cila është e rëndësishme në botën e fituar me opsione binare tregtare. Nuk ka asnjë mobile app për TropicalTrade ende- por një është duke u premtuar në të ardhmen, e cila duhet të bëhet më shpejt mobile tregtare fiton popullaritet. Faqja e internetit është gjithashtu e lehtë për të lundruar, me të gjitha seksionet e rëndësishme në krye.

Një herë një tregtari shenjat e deri, ai/ajo mund të fillojë tregtare me një kontakt me të lartë/të ulët dhe varg/hiper opsionet. Hyper opsionet, e njohur edhe si turbo opsionet, gjithashtu janë afatshkurtra opsionet.

Nuk janë 4 mallrave në TropicalTrade: bakri, vaj, ari dhe argjendi; 36 palë të monedhës, 8 indekset dhe 23 rezervat. Përderisa kjo nuk mund të jetë maksimumi që një binary ndërmjetësi opsionet që ofron, kjo është më shumë se e mjaftueshme si një filluar platformë, edhe më shumë për newbies në tregtinë. It allows for simpler decision making and fund allocation with the broker. On the course of testing the platform, we also discovered that there is a social trading option, which can be used for copying the trades of some of the most renowned investors in the market.

TropicalTrade Customer Support

The biggest issue that we found with TropicalTrade was that their website is only available in English. Almost every good trading platform tries to make the essential information available in numerous languages. Sipas analizave tona, ata do të përfitojnë një shumë, duke e bërë faqen e internetit në dispozicion në italisht, Arabe, Franceze, Gjermanisht dhe spanjisht.

Ka një Akademi të Seksionit për qëllime arsimore. Megjithatë, vetëm përdoruesit e posedojnë një llogari e regjistruar mund të hyni në atë. Ka disa shtesë pjesët që dikush mund të shkoni nëpër. E FAW seksion ka përgjigje për të gjitha pyetjet themelore në lidhje me procesin e regjistrimit dhe tregtare në përgjithësi. Ndërsa kjo mund të mos jetë aq e detajuar, ajo mund të përdoret për të zgjidhur problemet dhe çështjet e parëndësishme.

TropicalTrade Kompani Bankar dhe Detajet

Vlen të kujtojmë që në internet të transaksioneve financiare nuk kanë një shkallë të mosbesueshmëri që lidhen me to,. Për të qëndruar të sigurt,, është thelbësore që tregtarët të plotësoni një formë e verifikimit të identitetit.

Ka disa opsione për tërheqje dhe depozitave. Tregtarët mund të përdorin kartat e kreditit, duke përfshirë Diners, Vizave & Visa Electron, MasterCard dhe Delta; ose të bëjë me përdorimin e wire transfer. Nuk ekziston asnjë dispozitë për e-kuletat ende- të cilat janë të shpejtë, si dhe më të besueshme.

Minimale e depozitave është fiksuar në $200, ndërsa minimale të tërheqjes është vetëm $1. Për tërheqje, $25 tarifë zbatohet për transfertat bankare, ndërsa ata që bëhet nëpërmjet kartat e kreditit janë të lirë. After requesting the withdrawal, përpunimi mund të marrë deri në 5 ditë- cila përsëri është më e gjatë se mesatarja. Rënie këtë kohë për të paktën 3 ditë do të përfitojnë tregtarët, dhe TroicalTrade duhet të marrë parasysh që.

Në kursin tonë të detajuar të analizës, ne kemi gjetur se gurishte, the Grenadines dhe FLUTUROJNË Ltd, VC0100 St Vincent, fuqitë Tropikale Tregtisë. Pagesa seksion është marrë kujdesin e nga Cumberland Capital Ltd. dhe FLUTUROJNË Ltd. menaxhon faqen e internetit.

Përmbledhje

TropicalTrade është një dhunti të shumta dhe të përdorues miqësore platformë tregtare me disa aseteve tregtare, projektuar për të ofruar vlera të tregtarëve të reja. Ata kanë një të dobishme dhe të përgjegjshëm customer support. Nuk janë të burimeve arsimore, edhe pse paguar vetëm anëtarët mund të hyni ato. TropicalTrade has several types of accounts to offer, dhe një app celular pritet në të ardhmen. Ndërsa nuk mund të jenë ndërmjetësit me shumë karakteristika, TropicalTrade doe vijnë të gjithë si një e besueshme për ata që duke kërkuar për të tregtuar opsionet binare.

 

Informacion shtesë

 

 • Shërbimi Ndaj Klientit: E-mail dhe të Jetojnë Chat
 • Gjuhë: Vetëm Anglisht
 • Mundësitë Tregtare: Të lartë / E ulët, Kufiri, 60 sekonda, Një Prekje
 • Pasuritë: Monedhat, Mallrave, Indekset, Rezervat
 • Në fillim të ngushtë: Po
 • Skadimi: 30 sec, 60 sec, 2min, 5min, 15 min, Fundi i Ditës, Në fund të Muajit
 • Depozitat dhe Tërheqjet: Pagesat elektronike, Vizave, Visa Electron, Diners, MasterCard, Transferimi Wire,
 • Tërheqja E Kohës: 5 ditë pune
 • Demo/Gjyqësore llogari: Asnjë

 

Hapur TropicalTrade Llogari

Të jetë i pari për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të publikohet.


*