WMoption Ndërmjetësi Binar – Rishikimi

WMoption Ndërmjetësi Binar – Review Is Legit

Binary WMoption Binary BrokerReview Is a Legit Broker Binary Options Brokers WMoption Binary BrokerReview Scam Alert Trusted Binary WMoption Binary BrokerReview Its not a SCAM Broker WMoption Binary BrokerReview its trusted Binary Options Open Account with WMoption Binary BrokerReview Binary Broker Read More WMoption Binary Broker – Rishikimi

WMOption screenshot 1

E themeluar në 2012, WMOption është një binary mundësitë tregtare markë që me zyrat e pikëzuar rreth disa vende në të gjithë globin dhe bazuar nga Bukureshti, Rumani. Çmim-fituese markë ka një definitive të produktit të ofruar, duke përfshirë një përzgjedhje e tregtisë llojet dhe llogari të ndryshme për të ofruar një qasje të përshtatur për të tregtimit për të dy newbie dhe ekspert tregtarët njësoj. Another noteworthy point to mention is the amount of resources this company offers traders including some interesting and useful articles in its blog and an in-depth trading academy.

Platformë Tregtare

WMOption screenshot 2

WmOption kanë zgjedhur për të shkuar kundër kokërr dhe do të ofrojë një çuditërisht përdorur platformën në industrinë e. Ndoshta nuk eshte aq vizualisht tërheqës si disa nga platformat atje, kjo me siguri do të organizojë një sërë karakteristikash të dobishme për tregtinë. Këto përfshijnë aftësinë për të rregulloje tuaj nga e para zbritje nivelin e cila nga ana e ndryshon pagim juaj sasia. Në kohën e skadimit është gjithashtu shumë më i përshtatshëm se sa platforma të tjera dhe software ju lejon mundësinë që të zgjedhin nga një shumëllojshmëri e afateve kohore në të cilën për të parë vizatimin.

Me WMOption Platformë, si është tani praktikë standarde në të gjithë industrinë, ju keni një shumëllojshmëri të tregtisë llojet. Këto përfshijnë Opsione të Shpejtë, Të Lartë/Të Ulët, Varg Tregtare dhe Një Prekje Opsionet. Platforma gjithashtu ofron "Një-Klikoni Tregtare" dhe një mendim bar, e cila tregon se ndjenja e tjera, tregtarët e drejt kjo pasuri.

 

Llogaritë Tregtare

Si për lloje të tregtimit llogaritë të cilat janë në dispozicion në WMOption, nuk janë 5 llojet e ndryshme që i përshtaten kategorive të ndryshme të tregtarëve. Secili vjen me një shumëllojshmëri të tregtimit përfitimet dhe është përcaktuar nga depozita minimale kërkesë. Çdo llojin e llogarisë ofron një mënyrë të ndryshme shuma e bonus mirëpritur të ndryshme dhe pagesa shumë. Llogaria lloje të disponueshme janë të shënuara më poshtë:

 • Rishtar Llogari (Min E Depozitave: $250)
 • Llogari Bazë (Min E Depozitave: $500)
 • Argjendi Llogari (Min E Depozitave: $2500)
 • Ari Llogari (Min E Depozitave: $10,000)
 • VIP Llogari (Min E Depozitave: Mbi të $50,000)

 

Arsimi

Si dhe një të shkëlqyer blog i cili mbulon të strategjive, artikuj dhe lajme, WMoption kanë një të shkëlqyer stacioni TV që transmeton në rifreskimin e tregut lajme gjatë gjithë ditës tregtare. Markë ofron edhe një tregtare udhëzues dhe videot të cilat update tregtarët në ngjarjet ekonomike kalendari.

Shuma Fitimesh

Pagesa e ofruar nga WMOption janë gjithashtu mjaft bujare. Mesatarisht, tregtarët mund të presin një kthim të 70% për 80% në investimet e tyre. Megjithatë, pagim maksimale raporti mund të shkojnë deri në të lartë si 89%. Nuk është një zbritje për nga paratë degën e cila mund të ndryshojnë në varësi të nivelit tregtari vendos për veten e tij.

Mbështetja E Klientit

WMoption ofron shërbimet e konsumatorëve të cilat janë në dispozicion në një 24/7 bazë. These are accessible through a contact form, live chat, e-mail dhe telefon. Website dhe platforma janë në dispozicion në anglisht dhe arabisht.

Pro

 • 10% Vlera për nga paratë tregton
 • 24/7 Mbështetja E Klientit Shërbimet
 • Bujar Bonus Ofron
 • Të shumta Zgjedhje të Llogaritë Tregtare
 • Deri 89% Kthimi nga Investimet
 • Përdorues Miqësore Platformë Tregtare
 • Gamë të gjerë Asetet Themelore

 

Të këqijat

 • $25 Tërheqja Tarifë për transfertat bankare
 • Mungesa e info mbi statusin e rregullatorit të
 • Nuk Ka Shumë Gjuhësor Të Mbështetur

 

Përfundim

WMoption janë të mëdha për të tregtimit në të shkojnë dhe do të ofrojë një dispozitë për të shkarkuar një tregtare app ose përmes Google Play ose App Store. Platforma, ndërsa ndoshta nuk më sy infektues sigurisht që është mirë i pajisur për të ofruar një të plotë përvojën e tregtare. Burimet shtese dhe produktin e ofruar janë definitive dhe të përshtatshme për shumicën e llojeve të tregtarit.

 

Llogari të hapur me WMoption

2 Komente

 1. Wmoption is a scam. There was an account manager said teach you how to invest. He taught me to increase the amount to UDS250 and press the button ‘downand then press the button ‘invest’. The next minutes, all my money are gone. The taught me to lose all me money by pressing 2 buttons. This is what they will do to you. And you can’t complain, because that’s your own investment.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të publikohet.


*