WonderClicks është një SCAM Teribble!!!

WonderClicks është një SCAM Teribble!!!

WonderClicks është një SCAM Teribble!!! Është SCAM

Binary WonderClicks is a Teribble SCAM!!! Is a SCAM Binary Options WonderClicks is a Teribble SCAM!!! Scam Alert Don't buy WonderClicks is a Teribble SCAM!!! Is a SCAM Warning WonderClicks is a Teribble SCAM!!! Binary Options Signlas SCAM WonderClicks is a Teribble SCAM!!! Be aware from WonderClicks is a Teribble SCAM!!! Pse ju nuk keni nevojë për të nënshkruar : WonderClicks është një SCAM Teribble!!! Auto Trading Robot WonderClicks is a Teribble SCAM!!! Robot WonderClicks is a Teribble SCAM!!! është SCAM apo Legit? WonderClicks është një SCAM Teribble!!! SCAM

Read More WonderClicks is a Teribble SCAM!!!

 

Hajnat pas WonderClicks janë pretendojnë të posedojnë një jashtëzakonshme software do t'ju ndihmojë të bëni $1378.96 çdo ditë. Kush nuk do të donte për të bërë $9,652.72 çdo javë? Ne të gjithë e ndajnë këtë qëllim të përbashkët. Këtu’s se çfarë ju mund të bëni në mënyrë për të bërë shumë më tepër se 4-5 shifrat një javë, dhe nëse ndonjëherë ju të vendosni për të bërë një scam artist si pronar i WonderClicks.bashkë, në faqen e internetit Fiverr ju do të gjeni shumë aktorëve dhe të paguajnë $5 çdo të filmit veten e tyre duke i dhënë të rreme testimonials, redaktuar clips në një të bukur video me një radiophonic voiceover dhe mjaft visuals, vendos disa dramatike muzikë në sfond, krijoni një faqe interneti të rreme dhe të tregut me një emër siç dashuroj “WonderClicks”. Kjo është megjithatë nuk qëllimi ynë, ne nuk jemi të interesuar për të mësuar se si për të krijuar një tjetër WonderClicks, ajo’s të vështirë si ajo është për të mbajtur gjurmët e të çdo të re scam që vjen jashtë dhe pas një paralajmërim, tonë, qëllimi i vetëm tani për tani është të vë në dukje këtë manipuluese të ofrojë dhe të shpresojmë se njerëzit do të vizitojë këtë rishikim, para se ajo’s shumë vonë.

Dy gjëra që me të vërtetë SICKENED NE më në lidhje me tregtimin e këtij sistemi: 1) PËRDORIMI I FËMIJËS në mënyrë që të promovojnë një dukshme scam bazuar në të gjitha të tmerrshme reagime ne kemi marrë në javët e fundit. 2) WonderClicks duhet të jetë nastiest copë virtuale plehra ne hasur ndonjëherë në anën e errët të opsionet binare, ata gjithashtu janë të synimeve të dhënësit të SHURDHËR siç ilustrohet më poshtë! A i vute re gjuhën e shenjave kutinë në video? Njeriu, se’s neveritshme! Është vetëm ajo na ose të bëjë që ju të ndjehen të njëjtën mënyrë?

Ata duhet të jenë me të vërtetë të dëshpëruar për të shënjestruar viktimat nga të gjitha sferat e jetës, që ata janë të synimeve të dhënësit të shurdhërve!!!

wonderclicks

Pyes veten Klikime duhet të jetë një i sëmurë shaka!

Kjo “i mrekullueshëm” mashtrimi ka qenë rreth e rrotull që nga prilli 2015 siç tregohet në Alexa.com. Megjithatë, ata deklarojnë se kanë qenë rreth e rrotull që nga janari i 2015. Kjo tashmë është një shenjë paralajmëruese, por a e vini re numrin e licencave të majtë duke shkuar poshtë kur ju lënë faqen e internetit e tyre wonderclicks.bashkë e hapur? Ajo do të arrijë “3 Licencat e majtë” dhe ndalet atje duke ju dhënë një “të fundit shans për t'u bashkuar”, ne duhet të jemi të gjithë mirënjohës…Kjo është një teknikë të thjeshtë për të bërë dyshon klientit të brengosur dhe të shqetësuar se ata mund të humbasë tyre dhe vetëm një shans për të bërë shumë para me opsionet binare në një kohë shumë të shkurtër. Pa merak! Pastro cookie-t tuaja dhe ju do të shihni se të shkoni përsëri në 34 licencat përsëri. Se’s një tjetër gënjeshtër. Duhet të vazhdojmë? Ata thonë se software nuk ka kosto. Mirë, se’s nuk është një gënjeshtër, më në fund, por ata nuk kërkojnë që ju të hapur një ndërmjetësi’s llogari me disa nga më e keqja BO ndërmjetësit në dispozicion. Pjesa tjetër e siguroi se ju nuk do të shihni edhe në depozitimin tuaj të holla përsëri, e lëre më ndonjë fitimet që ju të mund të besoni ju jeni duke bërë. WonderClick NUK është i sinkronizuar me ndonjë Rregulluar Opsionet Binare Ndërmjetësit, ne kapërcyem përroin e tyre agjentët listë dhe për të gjetur emrat ne mund’t njohin.

“Mund të ju kursejmë 2 vite apo edhe 6 muaj për të studiuar tregtare?” e pyet voiceover djalë pranë fund të video. Kjo është një zgjuar marketer kush e di se tregtarët e reja janë në kërkim për të fituar para të lehtë dhe të shpejtë. E vërteta është se shumica e sistemeve automatike nuk janë të sakta dhe në shumë raste, ju jeni që kanë të bëjnë me një scam të plotë. Në mënyrë që të bëhet një tregtar fitimprurës, ju mund të marrë kohë dhe studimi i tregjeve, praktika tregtare për të paktën një javë me një Demo Lirë, apo do t'ju duhet të ndiqni legjitime opsionet binary sinjalet dhënë nga një tregtar i suksesshëm ose një komunitet dhe në qoftë se ju mund’t tregtisë në tuaj.

Vini re se edhe tregtarët më të mirë nuk mund të arrijnë një %100 ITM si ata premtim, mendoj logjikisht… Megjithatë, ju ende mund fitim edhe me një %70-%80 ITM performancës dhe disa online tregtarëve të menaxhuar për të gjeneruar të fituar rezultatet. Nëse keni ndërmend për të tregtisë në tuaj, tona më të mira rekomandim do të jetë Topoption.com, ata janë plotësisht të BE-së rregulluar dhe të shqyrtuar në Investing.com, FXempire.com dhe portale të tjera financiare. Ata gjithashtu ofrojnë një më të ulët minimale dhe ju mund të filloni me $100 vs disa të tjera agjentët që janë të shtyjnë tregtarët për të depozitave $500 dhe më shumë!

Le’s në fund këtë shqyrtim me një THIRRJE PËR të GJITHË që ka qenë për të ardhur keq të mjaftueshme për të nënshkruar me Wonderclicks.bashkë, ju lutem ndani përvojën tuaj më poshtë në mënyrë që të tjerët të mund të jetë i paralajmëruar dhe të mos bien në kurth, ju jeni të mirëpritur për të komentuar më poshtë, nëse ju keni ndonjë pyetje të tjera në lidhje me opsionet binar tregtare.

 

Duke kërkuar për të Rekomanduar Sinjalet? Kliko Këtu

Të jetë i pari për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të publikohet.


*